اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140012195760215459

چگونه از افت رتبه گوگل در تعطیلات جلوگیری کنیم؟

کد: 140012195760215459

https://bit.ly/34EDoAC

، تهران , (اخبار رسمی): تعطیلات عید یکی از بهترین فرصت‌ها برای پیشرفت کسب و کارهای اینترنتی است. فرصتی که بسیاری از افراد به آن توجه نمی‌کنند و آن را از دست می‌دهند. پیشرفت در عید به یک شاخصه اصلی وابسته است: تولید محتوا. اما چگونه برای عید در این فرصت کوتاه باقی‌مانده محتوا تولید کنیم؟

چگونه از افت رتبه گوگل در تعطیلات جلوگیری کنیم؟
با تولید محتوا در تعطیلات عید، از رقیب‌هایتان پیشی بگیرید.

زمانی که تصمیم به برون‌سپاری تولید محتوا می‌گیرید، باید به فکر پیدا کردن موسسه‌ای معتبر و حرفه‌ای باشید. ترجمیک سابقه‌ای درخشان در ارائه انواع خدمات زبانی، از جمله ترجمه و تولید محتوا دارد.

چگونه از افت رتبه گوگل در تعطیلات جلوگیری کنیم؟ افت رتبه گوگل و کاهش فروش، از اصلی‌ترین دغدغه‌های مدیران سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی در این روزهای پایانی سال است. موتورهای جستجوگر، هیچ‌گاه متوقف نمی‌شوند. بنابراین حتی تعطیلاتی کوتاه‌مدت هم می‌تواند کسب و کار مجازی شما را از رونق بیندازد.با این حال، راهکاری ساده برای جلوگیری از این اتفاق وجود دارد. کافیست کمی هوشمندانه عمل کنید.

در این مطلب خواهیم دید که تعطیلات عید، نه تنها تهدیدی برای کسب و کارهای اینترنتی نیست، بلکه می‌تواند فرصتی برای پیشی گرفتن از رقبا و افزایش فروش نیز باشد.

چگونه تعطیلات عید را به فرصتی برای پیشرفت تبدیل کنیم؟ برای جلوگیری از افت رتبه سایت یا فروشگاه اینترنتی‌تان، باید از همین حالا دست به کار شوید. تولید محتوای به‌روز و سئوشده، یکی از مواردی است که به ارتقای رتبه گوگل و جذب مشتریان کمک می‌کند.

بنابراین از همین حالا به فکر تولید محتوا باشید. داشتن محتوای آماده، بخش بزرگی از نگرانی‌های شما را از بین می‌برد. تنها کافیست این محتواها را در ایام عید منتشر کنید.

کار را به کاردان بسپارید! احتمالا در این روزهای آخر سال، نه زمان برای تولید محتوا و نه تخصصش را دارید. با این تفاسیر برون‌سپاری تولید محتوا، منطقی‌ترین و بهترین راه ممکن به نظر می‌رسد.

تولید محتوای خود را به ترجمیک بسپارید زمانی که تصمیم به برون‌سپاری تولید محتوا می‌گیرید، باید به فکر پیدا کردن موسسه‌ای معتبر و حرفه‌ای باشید. ترجمیک سابقه‌ای درخشان در ارائه انواع خدمات زبانی، از جمله ترجمه و تولید محتوا دارد. این موسسه تنها در پنج سال بیش از یک میلیون سفارش ثبت کرده است.

همین موضوع، نشان‌دهنده رضایت مشتریان و کیفیت خدمات ترجمیک است.

تولید محتوا در ترجمیک چه ویژگی‌هایی دارد؟ ویژگی‌های خدمات تولید محتوای ترجمیک را می‌توان در ۶ مورد زیر خلاصه کرد.

کوتاه و ساده بودن مراحل ثبت سفارش تمامی مراحل ثبت سفارش تولید محتوا در ترجمیک، تنها با چند کلیک ساده انجام می‌شود. کافیست که زبان، زمینه و تعداد کلمات محتوای موردنظرتان را مشخص کنید. همچنین اگر توضیح یا نکته خاصی مدنظر دارید، ذکر کنید. ظرف مدتی کوتاه، از پشتیبانی ترجمیک با شما تماس و هزینه تولید محتوا را اعلام می‌کنند.

برای ثبت سفارش تولید محتوا در ترجمیک کلیک کنید.

امکان تحویل بخش به بخش سفارش نویسندگان محتوای ترجمیک موظف‌اند تا طبق زمان‌بندی، بخش‌های مختلف سفارش را انجام دهند و ارسال کنند. شما می‌توانید مراحل انجام کارتان را پیگیری کنید و چنانچه خطایی در انجام کار دیدید، به نویسنده تذکر دهید.

پایش مستمر و نهایی سفارش‌ها واحد ارزیابی ترجمیک، کیفیت کار نویسندگان را ارزیابی می‌کنند. این واحد تمامی نکات نگارشی و سئو را مد نظر می‌گیرد و اصلاحات لازم را به نویسنده ارجاع می‌دهد. پس از اتمام نگارش محتوا، سفارش مجددا ارزیابی می‌شود. پس مطمئن باشید که سفارش تولید محتوای شما به بهترین شکل انجام خواهد شد.

امکان ارتباط کارفرما با نویسنده نزدیک بودن خط فکری نویسنده و مشتری، کیفیت محتوای تولیدشده را تضمین می‌کند. شما می‌توانید از طریق پنل خودتان با نویسنده در ارتباط باشید و نکات لازم را به وی توضیح دهید.

همکاری با نویسندگان متخصص و سئوکار تمامی نویسندگان ترجمیک به اصول سئو مسلط هستند و اکثرا در رشته خاصی تخصص دارند. علاوه بر این، ترجمیک همیشه برنامه‌هایی برای ارتقای مهارت‌های نویسندگان دارد. به عنوان مثال، آماده کردن نکات و مطالب آموزشی برای نویسندگان قدیمی و تازه‌کار از جمله این برنامه‌ها هستند.

امکان دریافت مشاوره رایگان ممکن است پیش از ثبت سفارش تولید محتوا ابهاماتی داشته باشید. تنها کافیست با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰ تماس بگیرید و سوالات‌تان را مطرح کنید.

قیمت‌گذاری سفارش‌های تولید محتوا در ترجمیک هزینه سفارش‌های تولید محتوا، بر اساس تعداد کلمات تعیین می‌شود. با این حال، تمامی سفارش‌ها مشمول تخفیف حجمی نیز می‌شوند. به این صورت که هرچه حجم سفارش شما بیشتر باشد، ترجمیک تخفیف بیشتری را برای شما در نظر می‌گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه هزینه ترجمه مراجعه کنید.

تخفیف ترجمیک برای سفارش‌های اسفند ماه ترجمیک برای تمامی سفارش‌های تولید محتوایی که از بازه ۱۴ تا ۲۴ اسفند ثبت شوند، ۱۵ درصد تخفیف بی‌قید و شرط در نظر گرفته است. کافیست هنگام ثبت سفارش کد تخفیف Eid1401 را وارد کنید.

با ثبت سفارش در این بازه، دیگر نگرانی از بابت کاهش فروش و افت رتبه سایت‌تان در ایام تعطیلات نخواهید داشت. حتی می‌توانید از سایر رقبا هم پیشی بگیرید. ما محتوای موردنیاز شما را تا پیش از شروع تعطیلات آماده می‌کنیم. بنابراین انتشار محتوا، تنها کاری است که باید انجام دهید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ترجمیک

ترجمیک، جامع‌ترین پلتفرم ارائه خدمات ترجمه و سایر خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف می‌باشد. مترجمان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند. ما در ترجمیک، خدمات ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی مدارک ارائه می‌کنیم. ترجمیک آماده است تا با افراد، موسسات، سازمان‌ها، ادارات، انتشارات و شرکت‌های تجاری و بازرگانی همکاری کند. شما می‌توانید با خیالی آسوده پروژه‌های خود را به ما بسپارید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سرگرمی و تفریح