اطلاعات تماس
  • 021*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140012245769818253

کارلاین، کار از تو نیرو از ما

کد: 140012245769818253

https://bit.ly/3w4EYXB

، (اخبار رسمی): نمایشگاه ها ابزار قدرتمند بازاریابی هستند که فرصتی برای شناسایی مشتریان بالقوه و ارائه کنندگان خدمات ایجاد می کند. نمایشگاه کار امسال در بهمن ماه 1400 نیز از این قاعده مستثنی نبود و سازمان ها با برند های مختلف در این رویداد شرکت کرده بودند.

کارلاین، کار از تو نیرو از ما
کارلاین، کار از تو نیرو از ما

همانطور که از غرفه های مختلف بازدید می کردم تا بتوانم هدف خود را پیدا کنم به غرفه کارلاین رسیدم. غرفه ای که شلوغ و پر جنب و جوش بود، عده ای مشغول ارسال رزومه برای این شرکت بودند، عده ای با غرفه داران برای کسب اطلاعات بیشتر مشغول صحبت بودند و من هم کنجکاو شدم بدانم کارلاین چیست؟ به سراغ یکی از غرفه داران رفتم و پرس و جو کردم. پس از دریافت اطلاعات اولیه و ملاحظه کاتالوگ دیجیتال این شرکت، به نظرم خدمات جالب و کارگشایی ارائه می کردند. برای گرفتن پاسخ سوالاتی که در رابطه با فعالیت این مجموعه برایم ایجاد شد، با مدیران شرکت صحبتی داشتم و با مدیر عامل شرکت مصاحبه ای انجام شد. گپ و گفت با مدیر عامل کارلاین را در ادامه می خوانید:‌

لطفا خودتان را معرفی کنید و در مورد کارلاین توضیح بدهید.

داود پیشه‌ ور هستم، هم بنیانگذار برندهای سرویک و کارلاین. این دو برند در واقع زیر مجموعه شرکت پندار موج نو هستند. ما در تامین نیروی انسانی در حوزه  B2C با برند سرویک (سامانه هوشمند ارائه خدمات منازل و محیط کار) خدمت رسانی می کنیم و در حوزه B2B با برند کارلاین پشتیبان کارفرمایان هستیم.

به شرکت موج نو اشاره کردید، امکان دارد توضیح بیشتری بدهید؟

شرکت موج نو در حوزه تامین نیروی انسانی فعالیت دارد و طی این 15 سال نیاز ها و دغدغه های کارفرمایان را لمس و درک کردیم. به همین منظور تصمیم گرفتیم که در حوزه B2B برند جدیدی را با اهداف و شرایط تخصصی تری ایجاد کنیم که منجر به تولد کارلاین شد.

کارلاین چه هدفی رادنبال می کند؟

کارلاین هدف ساماندهی، آموزش و توانمند سازی نیروهای کار را دارد تا بتواند شرایطی برای نیروها ایجاد کند که هم خودشان از توانایی هایشان بهینه استفاده کنند، هم کارفرمایان بتوانند با اتکا به این نیروها با قدرت کارشان را ادامه بدهند و کارلاین هم بزرگترین پشتیبان آن ها باشد.

امکان دارد خدمات خودتان را بیشتر معرفی کنید؟

ما سعی کردیم طیف گسترده ای از خدمات را در کارلاین ارائه بدهیم. بگذارید با مثال توضیح بیشتری بدهم. به عنوان مثال یک کارفرما در یک کارخانه تولیدی یک سفارش با یک مدت محدود دریافت کرده است. برای کار به نیرو نیاز دارد. الان با توجه به این محدودیت زمانی چه کاری از دستش بر می آید؟ چه کاری می تواند انجام بدهد؟ اگر بخواهد در این موقعیت پیک کاری نیرو استخدام کند دچار چند مشکل می شود.

مورد اول اینکه با محدودیت زمانی مواجه است چون فرآیند استخدام به دلیل گزینش، بیمه و غیره به شدت زمان بر است. ممکن است سفارش از دستش برود. حالا اگر هم همه چیز خوب پیش برود و نیروهای مورد نظر را استخدام کند بعد از اتمام کار با معظلاتی از جمله هزینه نگهداشت نیرو، مشکلات تعدیل نیرو و غیره رو به رو می شود. در صورتی هم که نخواهد کارها را اصولی پیش ببرد و استخدام قانونی کند، با مشکلات و دردسرهای خاص خود مواجه می شود. برای مثال با استفاده از میادین کارگری چند نیرو برای یک مدت کوتاه به کار می گیرد. اگر برای این نیروها که نه بیمه ای دارند و نه طب کار را انجام داده اند، مشکل یا حادثه ای رخ دهد، نیرو و مجموعه دچار خسارت های جبران ناپذیری می شوند.

در این شرایط کارفرمایان می توانند از خدمات کارلاین بهره مند شوند. کارلاین برای مدت مد نظر کارفرما به ایشان نیروهای عملیاتی می دهد تا پیک کاری برطرف شود. این نیروها دارای بیمه تامین اجتماعی، بیمه مسئولیت مدنی هستند و طب کار را انجام داده اند و آموزش های لازم برای خدمت مد نظر را دیده اند و این نیروها برای اعزام و کار آمادگی کامل دارند. با این شرایط کارخانه یا واحد تولیدی درگیر بیمه، محدودیت زمانی، مشکلات استخدام و حتی تعدیل نیرو نمی شوند. با عقد یک قرارداد به راحتی مشکلات خود را برطرف می کنند.

فقط خدمات شما محدود به این حوزه ها می شود؟

خیر. مورد اشاره شده فقط یک نوع از خدماتی هست که کارلاین ارائه می دهد. ما می توانیم نیروهای شرکت ها، سازمان ها یا ... را مدیریت کنیم. یعنی کارفرمایان جذب و مدیریت نیروهایشان را برونسپاری کنند. که این فرآیند به دو صورت انجام می شود. در مورد اول می توانند مدیریت نیروهای خود را از نظر امور منابع انسانی، حقوق دستمزد و بیمه و ... را به کارلاین بسپارند و دیگر دغدغه ای بابت این مسائل ندارند. در نوع دوم هم کارلاین می تواند برای آن ها نیرو ها را طبق معیار کارفرما استخدام و مدیریت کند. در این روش نیز کارلاین کلیه مسئولیت ها را به عهده می گیرد. این نیروها به صورت ماهانه در اختیار کارفرماها می باشند و حقوق، بیمه، مالیات و کلیه موارد مربوط به نیرو به عهده کارلاین است.

فقط نیروهای عملیاتی توسط کارلاین مدیریت می شوند؟

در مرحله اول نیروهای عملیاتی و لجستیک واحدهای تولیدی، کارخانه ها، انبارها و از این قبیل کارفرمایان مد نظر ما بود. در مرحله دوم ما می توانیم نیروهای اداری را آموزش بدهیم و پشتیبانی کنیم. مثلا کارمندان مراکز تماس، نیروهای پشتیبان اداری و ... در واقع نیروهایی که دارای تخصص خاصی نباشند.

سطح پوشش خدمات دهی کارلاین در چه شهرهایی است؟

در حال حاضر در تهران و کرج فعالیت داریم.

چه شرکت هایی با شما در حال همکاری هستند؟

ما با شرکت های بزرگی همکاری می کنیم. تامین نیروهای انبار های دیجی کالا، انبار های پنبه ریز، اسنپ ساپلای، کالا ناوگان شرق، خدمات پشتیبانی بیمه توسعه تعاون، لبنیات هراز، شرکت تیپاکس و چندین شرکت دیگر به عهده کارلاین است و البته هتل هایی مثل اسپیناس پالاس و استقلال نیز خدمات کارلاین را دریافت می کنند.

با توضیحاتی که دادید من فکر کردم فقط شرکت ها و کارخانه ها هستند که از خدمات شما استفاده می کنند ولی شما از هتل ها هم نام بردید؟

بله ما نیروهای متفاوتی داریم. نیروهای خدماتی نظافتی، نیروهای جابه جایی، نیروهای بسته بندی، نیروهای تشریفات و ... که برای انبارها و کارخانه ها و این طور کسب و کارها نیروهای خدماتی و جابه جایی و ... اعزام می شوند ولی برای هتل ها علاوه بر نیروهای خدماتی نظافتی، نیروهای تشریفاتی نیز اعزام می شوند.

چه آینده ای را برای کارلاین تصور می کنید؟

هدف ما ساماندهی نیروهای کار می باشد، در حال حاضر 500 نیرو به صورت روزانه اعزام داریم و می خواهیم که در سال آینده این ظرفیت را حداقل دو برابر کنیم. و در فازهای بعدی علاوه بر افزایش تعداد نیروها، در کل ایران فعالیت خواهیم کرد و نیروهای تخصصی تر را هم مدیریت می کنیم. و البته هدف دیگری که ما داریم، کم کردن دغدغه های کارفرمایان در زمینه تامین نیرو می باشد. کارلاین بزرگترین پشتیبان کارفرمایان و حامی نیروها است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021*****
[نمایش اطلاعات]