اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102045935616830

چهار راهکار در تسریع یادگیری زبان انگلیسی

کد: 140102045935616830

https://bit.ly/3xUCqfF

، تهران , (اخبار رسمی): همه افرادی که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند، قطعا دنبال هدفی راه افتاده‌اند که به واسطه یادگیری زبان انگلیسی به آن برسند. اهدافی مانند مهاجرت، یافتن شغلی بهتر، ادامه تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان وغیره. در این بین شاید بارها از خودتان پرسیده اید که چرا روند یادگیری تان سریع نیست؟

4 راهکار در تسریع یادگیری زبان انگلیسی
راهکار در تسریع یادگیری زبان انگلیسی - ایران اروپا

یا این که از خود پرسیده‌اید چرا نمی توانم زبان انگلیسی و مطالبی که فرا گرفته ام را به صورت کاربردی در زندگی روزمره استفاده کنم. آیا تا به حال به تاثیر نرم افزارها در یادگیری زبان فکر کرده اید؟

تاثیر نرم افزارها در یادگیری زبان انگلیسی:
در این مقاله ما به شما زبان آموزان عزیز نکاتی را خواهیم آموخت که با استفاده از آنها می توانید یادگیری زبان را تسریع ببخشید و آن را به بخشی مفرح و لذت بخش از زندگی تان تبدیل کنید.

1- گوش دادن به پادکست های انگلیسی زبان
برنامه های متنوع زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی در سایت های مختلف وجود دارند که دربردارنده موضوعات مختلفی نظیر اخبار، داستان و غیره می باشند. شما با دانلود کردن این نوع از برنامه ها به دریچه ای از مطالب بسیار گوناگون وصل خواهید شد که هیچ محدودیتی از بعد کیفیت و کمیت برای مخاطبانش قائل نیست. پیشنهاد ما گوش دادن به ESL PODCASTS است. زیرا این نوع از پادکست ها اهداف آموزشی در بعد یادگیری زبان انگلیسی را در بردارند.

برای مثال با انتخاب بخش سفر در این پادکست نحوه تعامل و صحبت کردن هنگام پذیرش در هتل با جزئیات بسیار کاربردی به شما آموزش داده می شود. نکته جالب و بسیار کاربردی این نوع پادکست ها این است که بعد از شنیدن شان اصطلاحات و لغات مربوطه جدید توسط گوینده توضیح داده خواهد شد. در انتهای این بخش شاید بعضی از شما از خود بپرسید که وقت کافی برای گوش دادن ندارید. یادتان باشد همیشه نیاز نیست که قلم و کاغذ در کنارتان باشد. شما می توانید حین رانندگی به این پادکست ها گوش بدهید آن هم هنگام رفتن به محل کار و نیز حین بازگشت از آنجا.

برای موفق شدن باید در کمترین زمان بیشترین بهره از فرصت ها را ببرید. امروزه نباید تاثیر نرم افزارها در یادگیری زبان که با هدف کمک و هموار نمودن مسیر یادگیری ساخته شده اند را نادیده گرفت. کافیست چند دقیقه وقت گذاشته و به یکی از سایت های بسیار مفید آموزشی نظیر reallife English سر بزنید.

2- گوش دادن به پادکست هایی با محوریت موضوع های رادیویی
برنامه های رادیویی همواره عموما به موضوعات مختلف روزمره در زندگی می پردازند. این برنامه ها فرصتی عالی و بینظیر برای در معرض انگلیسی واقعی قرار گرفتن و نیز نحوه ایجاد ارتباط و مهمتر از همه آشنایی با فرهنگ افراد بومی می باشند. شما با مراجعه به سایت Tunein Radio و دانلود برنامه این سایت در تلفن همراه تان همواره این فرصت را خواهید داشت که در هر زمان و هر مکانی انگلیسی را به بخشی جذاب و سرگرم کننده از زندگی تان تبدبل کنید. از آنجایی که تکنولوژی همواره در خدمت بشر بوده، روش های یادگیری قدیمی و به نوعی منسوخ شده جای خود را به روش های نوین با استفاده از نرم افزارهای کاربردی داده و هر روز که می گذرد تاثیر استفاده از نرم افزارها در یادگیری زبان بیش از پیش نمایان می شود.

3- استفاده از فلش کارت های الکترونیکی
در گذشته بسیاری از افراد برای افزایش دامنه واژگان خود از فلش کارت های چاپی استفاده می کردند. این یکی از راه های موثر در جهت افزایش دامنه واژگان بود، اما امروزه این روش سنتی قلمداد شده و از بعد فیزیکی جاگیر بوده و شاید به راحتی گم شوند. اما امروزه نرم افزارهای مختلفی با همین قابلیت و با ویژگی های بیشتر وجود داشته که به شما کمک می کند تا دایره واژگانتان را افزایش دهید. این دسته از نرم افزار ها به راحتی در تلفن همراه نصب می شوند و قابلیت به روزرسانی نیز دارند. بنابراین به راحتی و در تمام ساعات شبانه روز و در هر مکانی که باشید به جعبه الکترونیکی واژگان خود دسترسی دارید و به لطف تاثیر نرم افزارها، می توانید دایره لغاتتان را به طرز چشمگیری گسترش دهید.

4- حضور و شرکت در گفت و گوهای جوامع انگلیسی زبان
سایت های مختلفی وجود دارند که شما با عضویت در آنها می توانید به گروه های مختلفی ملحق شوید. حتی می توانید نرم افزار سایت مورد نظر را در گوشی همراهتان نصب کنید و در هرجا و مکانی که قرار دارید به هزاران نفر در سرتاسر دنیا متصل شوید. این گروه ها چندین نفر عضو داشته و به موضوعات مختلفی می پردازند.

بخش بسیار جذاب دیگر این نرم افزار ها این است که به شما اجازه داده تا با پارتنر یا همان دوستی که پیدا کرده اید به صورت صوتی و حتی تماس تصویری صحبت کنید. این یک تمرین عالی برای ارتقای سطح زبانی به حساب می آید. در این میان شما نه تنها با نحوه استفاده از انگلیسی طبیعی آشنا شده بلکه در این حین به اصطلاحات و کالوکیشن های متنوعی بر خواهید خورد که طبیعتا با یادگیری و استفاده از آنها سطح زبانی شما دچار دگرگونی و پیشرفت می شود.

وب سایت RealLife English یکی از وب سایت های مذکور است که قابلیت های ذکر شده را دارد. با عضویت در این نوع جوامع ها خواهید دید که تاثیر استفاده از نرم افزارها در یادگیری زبان تا چه حدی در پیشرفت شما نقش دارد.

نتیجه گیری

در این مقاله که به همت تیم تخصصی موسسه زبان ایران اروپا گردآوری شده است به راه های مختلفی اشاره شد که با استفاده از آنها می توانید فراگیری زبان انگلیسی را به لذت بخش ترین بخش از زندگی روزمره تان تبدیل کنید علاوه بر این تاثیر استفاده از نرم افزارها در یادگیری زبان بیش از پیش نمایان شده است. همواره این نکته را در ذهن داشته باشید که برای موفق شدن شما باید مطالب فوق را به عادتی برای خود تبدیل کنید و به آن پایبند باشید. با اعمال این کار شما دائما درگیر یادگیری خواهید بود و می توانید در کلاس های زبان و هنگام ایجاد ارتباط با دوستان و یا حتی انگلیسی زبانان از مطالب آموخته شده بهره ببرید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا

موسسه زبان ایران اروپا که در سال 1388 تاسیس شد به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مراکز آموزش زبان در غرب تهران، ارائه کننده دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی با تاکید بر پیشرفت در مهارت مکالمه زبان انگلیسی و آمادگی امتحانات بین المللی به صورت گروهی، نیمه گروهی و خصوصی به افراد حقیقی و سازمانها با بالاترین کیفیت است. استادان مجرب و با انگیزه، توجه خاص به سیستم و کیفیت آموزشی، امکانات و محیط آموزشی مناسب، رده های متفاوت سنی و ارائه مدارک رسمی در پایان دوره های خاص و کارکرد تخصصی و صرف بر روی زبان انگلیسی بر خلاف سایر رقبا را می توان از جمله فاکتورهایی برشمرد که موسسه بزرگ زبان ایران اروپا را از دیگر موسسات متمایز می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش