اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 14010223607049207

نمایشگاه مجازی کتاب ۱۴۰۱

حضور فعال موسسه شمیم نرم افزاردانش در نمایشگاه مجازی کتاب ۱۴۰۱

کد: 14010223607049207

https://bit.ly/38lRt80

، تهران , (اخبار رسمی): امسال نیز سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت ماه به صورت فیزیکی با حضورناشران کتاب و ناشران دیجیتال درمصلای امام خمینی(ره) و به صورت مجازی در سامانه ketab.ir برگزار می‌شود

حضور فعال موسسه شمیم نرم افزاردانش در نمایشگاه مجازی کتاب ۱۴۰۱
حضور ناشران کتاب و ناشران دیجیتال به صورت مجازی

 سال‌هاست که علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی و ناشران کتاب و ناشران دیجیتال و فعالان حوزه فرهنگ، درضیافتی به نام نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حاضر می‌شوند،

 سال‌هاست که علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی و ناشران کتاب و ناشران دیجیتال و فعالان حوزه فرهنگ، درضیافتی به نام نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حاضر می‌شوند، اما طی دو سال اخیر در سایه ویروس منحوس کرونا، روند برگزاری نمایشگاه کتاب، نسبت به سال‌های گذشته که به صورت حضوری برگزارمی‌شد، تفاوت‌هایی را تجربه کرد و به صورت مجازی برگزارشد که بسیارهم موفق و عالی بود.

امسال نیز سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت ماه به صورت فیزیکی با حضورناشران کتاب و ناشران دیجیتال درمصلای امام خمینی(ره) و به صورت مجازی در سامانه ketab.ir برگزار می‌شود.

برگزاری سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به دو شکل فیزیکی و مجازی را می‌بایست استفاده موثر، مفید و بجا از تکنولوژی و فضای دیجیتال دانست؛ زیرا تکنولوژی بیش از آنکه ماهیت فناورانه داشته باشد ماهیت فرهنگی و اخلاقی دارد.

با توجه به برگزاری نمایشگاه کتاب موسسه فرهنگی و دیجیتالی شمیم نرم افزاردانش همچون چند سال گذشته درنمایشگاه مجازی حضور فعال دارد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه نرم افزاربه‌صورت مجازی  از ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱، به سامانه ketab.ir بخش https://book.icfi.ir/book?exhibitorId=1909    ناشران دیجیتال، مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزاردانش

موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزاردانش ناشر دیجیتال برخط و بر حامل با مجوزهای معتبر و قانونی ازمرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد اسلامی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش