کد: 140103016091616254

سیاست و اهداف گروه مغز رایانه، پشتیبانی و خدمات کامپیوتری است

سیاست و اهداف بلند مدت شرکت مغز رایانه

کد: 140103016091616254

https://bit.ly/3NrBV1h

، ارومیه , (اخبار رسمی): اولین و اصلی‌ترین مزیت این کار، این است که شما می‌توانید در منزل خود از این سرویس بهره ببرید و نیازی به جابه‌جایی کیس کامپیوتر و یا لپ‌ تاپتان نیست

سیاست و اهداف بلند مدت شرکت مغز رایانه
اپلیکیشن مغز رایانه خدمات کامپیوتر در محل

سیاست تیم مغز رایانه

اهداف ما، یعنی تیم مغز رایانه، بلند مدت و در راستای رضایت مشتریان گرامی است. تیم ما متشکل از کارشناسان آی تی، کارشناسان فناوری اطلاعات، کارشناسان پشتیبانی ۲۴ ساعته آنلاین یا تلفنی، متخصصین شبکه، امنیت داده، امنیت شبکه، کارشناسان تعمیرات، مدیران با تجربه در حوزه کامپیوتری با بیش از ۱۰ سال سابقه است. این مجموعه دارای مجوز اتحادیه کسب و کار های مجازی، مجوز وزارت ارشاد، نماد طلائی سایت و اپلیکیشن مغز رایانه و همچنین مجوز نظام صنفی رایانه تهران است.

اهداف مجموعه

ما به دنبال نوعی تکنولوژی هستیم که خدمات، سرویس های روز دنیا برای خدمات و امنیت داده های شما برای ارائه خدمات هر چه بهتر، سریع، مقرون به صرفه، در لحظه و بدون اینکه زمانتان برای خرابی جزئی سیستم کامپیوتری صرف شود، در اختیارتان قرار دهد. ما یک گروه مستقل از متخصصان و کارشناسان آی تی هستیم و به هیچ گروه به سازمانی یا گروهی وابسته نیستم. سرمایه گذاران تیم ما افراد حقیقی و حقوقی هستند. ما هر روز در تلاش هستیم خدمات مناسب و در حین حال  راحت  را در اختیار شما یا سازمان شما ابگذاریم.

چالش های گروه مغز رایانه

ما با چالش های مختلفی در دوره های توسعه های مجموعه مواجه میشویم اما با هوش و استعداد مجموعه و با حمایت شما کاربران و مشتریان گرامی، بهترین راه حل را برای رفع چالش ها و موانع با موفقیت پشت سر می گذاریم.

فرصت‌های شغلی تیم مغز رایانه

اگر فردی با استعداد و سخت کوش هستید، با کمک اعضای تیم با چالش ها مواجه می شوید و انگیزه برای پیشرفت و راهی برای پیاده سازی ایده های نوین و پیشگام در فناوری، عملیاتی، فنی، توسعه، گرافیک، استراتژیک، را پیدا می‌کنید.

ما از ایده های شما استقبال و حمایت میکنیم. اگر در زمره کاربران، مشتریان حقیقی، سازمانی، یا تیم ما باشید، ما تمامی امکانات مجموعه را در اختیار شما برای پیاده سازی ایده ها می گذاریم تا سهمی در پیشرفت و توسعه ایران عزیزمان داشته باشیم.

خدمات مشتریان اختصاصی

 ما  ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته در تلاش هستیم تا خدماتی که لایق مشتریان عزیزمان است، در اختیارشان بگذاریم تا بدون دغدغه فکری از وقت خود بهترین بهره را ببرند. ما پشتیبانی کامپیوتری، خدمات کامپیوتری، تجهیزات کامپیوتری را در محل کار یا منزل ارائه دهیم.

سیاست ما در راستای راحتی و امنیت اطلاعات مشتریان است. قصد ما ، سرعت عمل در رفع خرابی هاست.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مغز رایانه

مغز رایانه اپلیکیشن آنلاین خدمات رایانه در محل این مورد شامل خدمات مشاوره و پیاده سازی سخت افزار و نرم افزار است. نگهداری و تعمیر کامپیوتر و تجهیزات جانبی؛ خدمات بازیابی بلایا، ارائه مشاوره و کمک در امور مربوط به مدیریت منابع کامپیوتری؛ تجزیه و تحلیل، طراحی و برنامه نویسی سیستم های آماده برای استفاده، از جمله توسعه و طراحی صفحات وب؛ مشاوره فنی مرتبط با نرم افزار; هزینه های مجوز جمع آوری شده برای استفاده از نرم افزار (به غیر از سفارش مشتری)؛ توسعه، تولید، عرضه و مستندسازی نرم‌افزارهای سفارشی، از جمله سیستم‌ عامل‌ های ساخته شده به سفارش کاربران خاص؛ تعمیر و نگهداری سیستم ها و سایر خدمات پشتیبانی، مانند آموزش ارائه شده به عنوان بخشی از مشاوره؛ خدمات پردازش داده ها، مانند ورود داده ها، جدول بندی و پردازش بر اساس اشتراک زمانی؛ خدمات میزبانی صفحات وب، یعنی ارائه فضای سرور در اینترنت برای میزبانی صفحات وب مشتریان؛ افراد ما شامل مهندسان شبکه و برنامه کاربردی، تکنسین ها، مدیران پروژه، کارشناسان ابر، معماران داده، توسعه دهندگان و مشاوران تجاری هستند. ما با استفاده از خدمات اصلی خود، راه حل های تجاری را ارائه می دهیم که شامل مشاوره سیستم های اطلاعاتی و مدیریت پروژه، مهندسی شبکه و سرور، پشتیبانی از کاربر نهایی برون سپاری شده، خدمات تکمیلی کارکنان/استخدام فناوری اطلاعات، برون سپاری فناوری اطلاعات، فروش سخت افزار و نرم افزار، و نصب/اجرا می شود. ما همچنین یک ارائه دهنده خدمات مدیریت شده هستیم.