کد: 140103016091716254

مغز رایانه، رقیبی تازه نفس در پشتیبانی و خدمات کامپیوتر ارایه کرد

آغاز عرضه و فروش اپلیکیشن مغز رایانه از ۱۴۰۰

کد: 140103016091716254

https://bit.ly/3wB51UU

، ارومیه , (اخبار رسمی): تولید کننده، خدمات دهنده فعال عرصه پشتیبانی و خدمات کامپیوتر کشور، اپلیکیشن پشتیبانی و خدمات کامپیوتر در محل را با امکان پشتیبانی رایگان، خدمات سریع و با کیفیت در محل، تعویض و فروش لوازم کامپیوتری از ۱۴۰۰ به بازار مصرف عرضه کرد

آغاز عرضه و فروش اپلیکیشن مغز رایانه از ۱۴۰۰
خدمات پشتیبانی و در محل مغز رایانه

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی مغز رایانه، از ۱۴۰۰  عرضه اپلیکیشن مغز رایانهدر فروشگاه های معتبر اندروید و ios آغاز شد.

بر اساس این گزارش، علاقه مندان به استفاده از پشتیبانی چت آنلاین با امکان ارسال عکس خطا ها هم اکنون امکان استفاده از مزیتهایی همچون پشتیبانی رایگان، راهنمایی سرویس ها را دارند. امید بداق مدیرعامل مغز رایانه با اشاره به مزیت‌های این محصول/خدمت تازه گفت: تولید این محصول نتیجه ۴ سال تلاش بوده و برای تولید این محصول از سال ۱۳۹۷ کار آغاز شده و هم اکنون  مغز رایانه  وارد بازار شده است.

وی ادامه داد: به زودی در سراسر ایران مراحل توسعه را انجام خواهیم داد تا در شهر ها خدمات کامپیوتر در محل را ارائه دهیم. پشتیبانی کامپیوتری مغز رایانه در سراسر ایران فعال است و مردم عزیز میتوانند استفاده کند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت مغز رایانه به نشانی https://maghzrayaneh.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مغز رایانه

مغز رایانه اپلیکیشن آنلاین خدمات رایانه در محل این مورد شامل خدمات مشاوره و پیاده سازی سخت افزار و نرم افزار است. نگهداری و تعمیر کامپیوتر و تجهیزات جانبی؛ خدمات بازیابی بلایا، ارائه مشاوره و کمک در امور مربوط به مدیریت منابع کامپیوتری؛ تجزیه و تحلیل، طراحی و برنامه نویسی سیستم های آماده برای استفاده، از جمله توسعه و طراحی صفحات وب؛ مشاوره فنی مرتبط با نرم افزار; هزینه های مجوز جمع آوری شده برای استفاده از نرم افزار (به غیر از سفارش مشتری)؛ توسعه، تولید، عرضه و مستندسازی نرم‌افزارهای سفارشی، از جمله سیستم‌ عامل‌ های ساخته شده به سفارش کاربران خاص؛ تعمیر و نگهداری سیستم ها و سایر خدمات پشتیبانی، مانند آموزش ارائه شده به عنوان بخشی از مشاوره؛ خدمات پردازش داده ها، مانند ورود داده ها، جدول بندی و پردازش بر اساس اشتراک زمانی؛ خدمات میزبانی صفحات وب، یعنی ارائه فضای سرور در اینترنت برای میزبانی صفحات وب مشتریان؛ افراد ما شامل مهندسان شبکه و برنامه کاربردی، تکنسین ها، مدیران پروژه، کارشناسان ابر، معماران داده، توسعه دهندگان و مشاوران تجاری هستند. ما با استفاده از خدمات اصلی خود، راه حل های تجاری را ارائه می دهیم که شامل مشاوره سیستم های اطلاعاتی و مدیریت پروژه، مهندسی شبکه و سرور، پشتیبانی از کاربر نهایی برون سپاری شده، خدمات تکمیلی کارکنان/استخدام فناوری اطلاعات، برون سپاری فناوری اطلاعات، فروش سخت افزار و نرم افزار، و نصب/اجرا می شود. ما همچنین یک ارائه دهنده خدمات مدیریت شده هستیم.