اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140103316147619052

مهران غفوریان چگونه لاغر شد؟

کد: 140103316147619052

https://bit.ly/3NgdYJD

، تهران , (اخبار رسمی): مهران غفوریان توانست با اراده مصمم به کاهش وزن عالی برسد

مهران غفوریان چگونه لاغر شد؟
مهران غفوریان چگونه لاغر شد؟

مهران می‌گوید به خاطر درد پا که بسیار شدید بود تن به عمل جراحی دادم و بعد از عمل تصمیم گرفتم به خاطر همسر و دخترم هانا وزنم را کم کنم. او می‌گوید مفصل پای من آسیب دیده بود

علت لاغری مهران غفوریان

لاغری مهران غفوریان، بازیگر طناز سینما و تلویزیون ایران که به تازگی مجری برنامه اعجوبه‌ها شده است بسیار مشهود است. چگونگی لاغری مهران غفوریان از زبان این بازیگر شنیدنی است و در این بخش از سایت سماتک علت لاغری مهران غفوریان بازیگر و مجری طنز که اکنون در کانادا است را بیان خواهیم کرد.

در ابتدا باید بدانید که وی به تازگی 45 ساله شده است و در کنار دخترش هانا و همسرش آرزو زندگی خوبی را می گذراند. حال می خواهیم بدانیم که مهران غفوریان چگونه لاغر شد؟ آقای بازیگر سال گذشته به دلیل مشکل پا مجبور به جراحی زانو شد که پزشکان بعد از این عمل جراحی سنگین به وی گفتند که باید به سرعت وزن خود را کاهش دهد. شاید امروز اگر شما آقای غفوریان بازیگر را ببینید نتوانید به راحتی او را بشناسید مگر اینکه بیشتر دقت کنید.

مهران غفوریان چگونه لاغر شد

چگونگی لاغر شدن مهران غفوریان بازیگر به درخواست پزشک معالج وی باز می‌گردد که گفته بود برای حفظ سلامت پاهایت باید به سرعت وزن خود را کاهش دهی و این دلیل محکمی شد برای آقای بازیگر که به دنبال راههای کاهش وزن سریع برود.

اینکه مهران غفوریان چگونه لاغر شد رازی است که در این مقاله بیان کرده ایم. او می گوید بخاطر اینکه دخترم بابای سالمی داشته باشد از خوردن غذاهای خوشمزه که یکی از آنها ماکارونی است اجتناب کردم و بیشتر از یک سال است که ولع غذا را از خودم دور کردم.

او خاطر نشان کرده است که از یک سال قبل تا به امروز در حدود 35 کیلوگرم از وزن خود را کم کرده است تا به سلامتی کامل پاهایش دست یابد. چهره مهران غفوریان بعد از لاغری بسیار جوان‌تر شده است و وی به تازگی همراه با آرزو همسرش به کانادا رفته‌اند.

چگونگی لاغری مهران غفوریان

راز زیبایی اندام و چگونگی لاغری مهران غفوریان رژیم سخت او بود که گرفته است و حالا طرفداران خود را شوکه کرده که با دیدن عکس های جدید مهران غفوریان بعد از لاغری قطعا شما هم تعجب خواهید کرد. او به دلیل تعویض کشکک زانو تصمیم گرفت به سرعت به دنبال رژیم غذایی برود و حالا در سن 45 سالگی توانسته است در حدود چهل کیلوگرم از وزن خود را کاهش دهد. پزشک مهران غفوریان در مورد چگونگی لاغر شدن آقای بازیگر گفته است که ایشان تحت یک رژیم غذایی تایید شده بوده‌اند و اکنون به لطف خدا توانسته‌اند کاهش وزن زیادی را تجربه کنند.

مهران می‌گوید به خاطر درد پا که بسیار شدید بود تن به عمل جراحی دادم و بعد از عمل تصمیم گرفتم به خاطر همسر و دخترم هانا وزنم را کم کنم. او می‌گوید مفصل پای من آسیب دیده بود که با جراحی بهبود پیدا کرده است اما راز سالم شدن کامل پای من در کاهش وزن است.

منبع : سماتک

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | سلامت و زیبایی