اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140104146274018097

امکان خرید ارز دیجیتال به صورت ریالی و بدون نیاز به تتر

آغاز به کار ارزی لند

کد: 140104146274018097

https://bit.ly/3yhso6T

، شیراز , (اخبار رسمی): مجموعه اول پرداخت با هدف اجرای یک سیستم بهبود یافته و کار آمد برای خرید و فروش آنی ارز دیجیتال و شارژ کیف پول ارزهای دیجیتال اقدام به ارائه پلتفرم ارزی لند کرده است تا کاربران و فعالان حوزه ارزهای دیجیتال قادر به استفاده از مزایا و ویژگی های بهبود یافته و پیشرفته این سرویس باشند

آغاز به کار ارزی لند
ارزی لند

اول پرداخت به صورت رسمی سرویس خرید و فروش آنی ارز دیجیتال خود را با عنوان ارزی لند معرفی کرده و این سرویس فعالیت رسمی خود را از اول تیر ماه آغاز کرده است.

مجموعه اول پرداخت با هدف اجرای یک سیستم بهبود یافته و کار آمد برای خرید و فروش آنی ارز دیجیتال و شارژ کیف پول ارزهای دیجیتال اقدام به ارائه پلتفرم ارزی لند کرده است تا کاربران و فعالان حوزه ارزهای دیجیتال قادر به استفاده از مزایا و ویژگی های بهبود یافته و پیشرفته این سرویس باشند.


علی جلالیان، مدیر اجرایی شرکت پردازش کاران تجارت یاشار، در پی این موضوع اظهار داشت: " ایده طراحی و به کار گیری پلتفرم ارزی لند از نیمه سال گذشته در دستور کار قرار گرفت و اکنون مفتخر هستیم تا این پلتفرم را به جامعه کریپتو کارنسی ایران معرفی نماییم. پلتفرم ارزی لند، یک پلتفرم خرید و فروش آنی ارز دیجیتال و ثبت سفارش خودکار کریپتو کارنسی است که کاربران می توانند از مزایای دیگر این پلتفرم هم بهره‌مند شوند. در حال حاضر، حدود 100 ارز دیجیتال محبوب و شناخته شده در این پلتفرم به کاربران ارائه می شود. این ارزها بر اساس فاکتورهایی مانند اعتبار و حجم بازار انتخاب شده اند و از جمله کریپتو کارنسی های پرطرفدار به شمار می آیند."

مهندس جلالیان در ادامه اضافه کرد " پلتفرم ارزی لند در کنار ارائه خدمات مبتنی بر خرید و فروش آنی ارز دیجیتال شارژ کیف پول ارزهای دیجیتال، از مزایای مهم دیگری برخوردار است. در این پلتفرم موجودی حساب کاربر در والت وب سایت نگهداری نمی شود، همچنین کاربران نیازی به خرید آنی تتر TRC برای تهیه ارز دیجیتال مورد نظر خود را نخواهند داشت و می توانند تنها با واریز ریالی هزینه، در کوتاه ترین زمان ارز دیجیتال مورد نظر خود را دریافت کنند. کاربران با استفاده از این سیستم می توانند در کمتر از 60 ثانیه ارز دیجیتال خریداری شده خود را در اختیار داشته باشند؛ همچنین در پی عملیات نیازی به پرداخت کارمزد برای تبدیل، نخواهند بود."

مدیر اجرایی شرکت پردازش کاران در ادامه صحبت های خود خاطر نشان کرد " از مهمترین مزایای ارزی لند این است که کاربران قادر خواهند بود ارز مورد نظر خود را به صورت خودکار خریداری کرده و آن را به هر کیف پول دیجیتالی که مد نظر دارند، انتقال دهند. با استفاده از این سیستم، شارژ کیف پول ارزهای دیجیتال بسیار سریع تر و آسان تر صورت می گیرد. ارزی لند بستری را فراهم کرده تا کاربران در صف پرداخت انتظار نکشند و به سرعت به خدمات خود دسترسی پیدا کنند. کاربرانی که مراحل احراز هویت و ایجاد حساب کاربری خود را در سایت اول پرداخت طی کرده و واجد شرایط استفاده از خدمات اول پرداخت باشند، نیازی به احراز هویت مجدد برای استفاده از پلتفرم ارزی لند نخواهند داشت."

او در مورد نحوه اعتماد کاربران به ارزی لند اشاره کرد :” اگرچه دارایی کاربران به والت مورد نظر آن‌ها واریز می شود و شارژ کیف پول ارزهای دیجیتال به صورت آنی صورت می گیرد، اما همه این مراحل با امنیت کامل انجام میگیرد. در نظر داشته باشید که همه پرداخت ها و نقل و انتقالات پول در اول پرداخت و ارزی لند با رعایت نکات امنیتی در بالاترین سطح صورت خواهد گرفت. کاربران می توانند برای دریافت مشاوره و راهنمایی های بیشتر با پشتیبانی ارزی لند از ساعت 9 صبح تا 12 شب در ارتباط باشند.”

پروژه ارزی لند در دو فاز اجرا خواهد شد که فاز اول آن قابلیت ثبت سفارش را در اختیار کاربران قرار می دهد و همچنین اندیکاتورهای کاربردی برای تحلیل و بررسی بازار در نظر گرفته شده است که کاربران می توانند از آن‌ها استفاده نمایند. در فاز بعدی ارزی لند، قابلیت هایی نظیر سیستم حد ضرر، ربات‌های معامله‌ گر و بازار  P2P تتر و ریال در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت."

مهندس جلالیان بیان کرد که در فاز دوم ارزی لند، بستر سوآپ و دی‌اپ با احراز هویت ایرانی در دستور کار قرار خواهد گرفت تا کاربران ایرانی بدون نیاز به صرافی های خارجی قادر به خرید و فروش آنی ارز دیجیتال، شارژ کیف پول ارزهای دیجیتال و خرید آنی تتر TRC باشند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اول پرداخت

اول پرداخت این افتخار را دارد که با بیش از ده ها طرح و ایده نو پیشتاز در عرصه پرداخت های بین المللی باشد و از طرفی یک محیط ایمن و قابل اعتماد را برای کاربر ایجاد کند. تیم مدیریت اول پرداخت با سابقه کاری طولانی مدت در عرصه پرداخت های آنلاین توانسته است اعتماد بسیاری از کاربران حوزه وب آنلاین را کسب کند. سرعت بالا در انجام سفارشات، قیمت مناسب و رقابتی و محیط امنی که مدیران ما برای کاربران فراهم کرده اند، سبب شده است که بسیاری از کاربران و فعالان در این بخش پرداخت های خود را به ما بسپارند. همچنین ایجاد فضایی دلنشین و دوستانه برای فریلنسر ها سبب شده است که این قشر از کاربران نیز با خیالی آسوده به فعالیت در این بخش ادامه داده و درآمدهای ارزی خود را نقد کنند و در کوتاه ترین مدت معادل ریالی آن را دریافت نمایند لذا کلیه این عوامل باعث شدند تا ما شعار "انتخاب اول در پرداخت های بین المللی " را برای خود برگزینیم و همواره در تلاشیم که در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات و رفع نواقص خود و تحقق این شعار گام بر داریم. مدیران اول پرداخت از هرگونه نظر و پیشنهاد در جهت ارتقای کیفی و کمی خدمات خود مشتاقانه استقبال می کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار