اطلاعات تماس
  • 091228*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140104186280119168

جعبه کادویی

کد: 140104186280119168

https://bit.ly/3NZgCUC

، (اخبار رسمی): جعبه کادویی امروزه یکی از وسایل ضروری است که هم می‌تواند به عنوان یک وسیله بسته‌بندی هدیه استفاده شود و هم حتی یک ابزار تبلیغاتی باشد.

انواع جعبه کادویی
انواع جعبه کادویی

جعبه کادویی امروزه یکی از وسایل ضروری است که هم می تواند به عنوان یک وسیله بسته بندی هدیه استفاده شود و هم حتی یک ابزار تبلیغاتی باشد. در این محتوا ما قصد داریم در مورد تولید جعبه کادویی توضیحاتی ارائه دهیم و در مورد انواع آن از نظر متریال و مدل صحبت کنیم. جعبه‌های کادویی را می توان یکی از کاربردی ترین وسایل در دنیای تزیینات دانست. جعبه‌های کادویی اصولا هم در مدل های مختلف و هم در ابعاد و اندازه‌های متفاوتی به بازار عرضه می شوند. جعبه ها انواع مختلفی دارند که از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جعبه‌های کادویی درب دار که از دو طرف دارای درب هستند.

  • کادویی کیبوردی
  • جعبه‌های کادویی کشویی
  • جعبه‌های کادویی تلسکوپی

جعبه‌های کادویی درب دار که از یک طرف، درب آن به بدنه متصل است و در تولید جعبه کادویی‌های ذکر شده از متریال مختلف استفاده می کنند.

در نظر داشته باشید متناسب با طراحی هایی که طراح و تولید کننده در تولید جعبه کادویی در نظر گرفته است، تنوع این جعبه ها بسیار زیاد است. اگر شما به یک فروشگاه فروش محصولات تزیینی مراجعه کنید، می توانید تنوع این محصول را ببینید. در ادامه توضیح خواهیم داد که هر جعبه کادویی و هر مدلی از آن به چه صورت است و بهتر است آن ها را در چه موقعیتی استفاده کنید. از انواع جعبه‌های کادویی می توان به جعبه کادویی های فانتزی، رسمی، مقوایی، هارد باکس و ... اشاره کرد. هر کدام از این مدل ها روند طراحی و تولید تقریبا متمایزی دارند. برای خرید جعبه کادویی مناسب باید نکاتی را مد نظر داشته باشید که به آن ها خواهیم پرداخت.

تولید جعبه کادویی در مدل های متنوع

جعبه‌های کادویی انواع مختلفی دارند که می توان گفت هر کدام با ایده های خلاقانه و البته اصولی به تولید می رسند. تولید جعبه کادویی مانند بسیاری از وسایل مصرفی دیگر مطابق با نیاز سنجی مشتریان انجام می شود. در ادامه به معرفی انواع جعبه‌های کادویی می پردازیم:

جعبه کادو های فانتزی

این دسته از جعبه‌های کادویی را به عنوان یکی از بهترین و مهمترین انواع جعبه‌های کادویی می شناسند. در تولید جعبه های فانتزی از طرح ها و مدل های متفاوت بسیاری استفاده می کنند. این جعبه‌های کادویی اصولا تنوع بسیار بالایی دارند و بیشتر سلیقه ها نیز آن را می پسندند. یکی از مهمترین نکاتی که در تولید جعبه کادویی فانتزی وجود دارد، این است که در طرح، مدل، رنگ و ... هیچ محدودیتی وجود ندارد. این جعبه ها می توانند در ابعاد مختلف و اشکالی مانند دایره، مستطیل، مربع، پنج ضلعی، شش ضلعی و ... تولید شوند.

تولید جعبه کادویی مقوایی

جعبه‌های کادویی انواع دیگری داشته که هر کدام از آن ها کاربرد های خاص خود را دارند. در نظر داشته باشید که تولید جعبه کادویی مقوایی یا هارد باکس ها نیز مانند جعبه‌های کادویی فانتزی روند خاصی دارند. در بازار فروش این محصولات، جعبه‌های کادویی مقوایی از مدل های دیگر جعبه کادویی بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند. در تولید جعبه‌های کادویی مقوایی اصولا از انواع کاغذ ها با گرماژ های بالا و کارتن های سلولزی استفاده می کنند. در نظر داشته باشید که این جعبه ها باید مقاومت کافی برای نگهداری اشیاء را نسبت به ابعادی که دارند، داشته باشند. کاغذ و مقوا ها از این جهت که طرح ها به راحتی روی آن ها چاپ می شوند، بسیار پر کاربرد هستند. تقریبا از هر نوع چاپی می توان برای مقوا و کاغذ استفاده کرد.

تولید جعبه کادویی سخت یا هارد باکس

جعبه‌های کادویی که به نام هاردباکس شناخته می شوند، همانطور که از نام آن ها پیدا است مقاومت و استحکام بالاتری دارند. برای تولید جعبه کادویی سخت یا هارد باکس از متریالی مانند مقوا، چوب، نئوپان، ورق های فلزی و ... استفاده می کنند. این جعبه ها اصولا از چندین لایه داخلی و ظاهری تشکیل شده اند که هرکدام از آن ها با توجه به نوع استفاده و کاربرد انتخاب می شوند. در لایه داخلی اصولا از مقوا های محکمی مانند مقوا های خاکستری استفاده می کنند. مقوای خاکستری به دلیل اینکه در قسمت های داخلی استفاده و با یک روکش پوشانده می شود، قیمت نسبتا ارزان تری دارد. در تولید این مقوا ها از کاغذ و مقوا های بازیافتی نیز استفاده می کنند. در قسمت بیرونی و ظاهری این جعبه ها اصولا از روکش هایی با طراحی های متنوع استفاده می شود. این لایه بیرونی اصولا در قسمت پشتی چسب دارد یا اینکه با روش های دیگر بر روی بدنه هارد باکس ها لمینیت می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 091228*****
[نمایش اطلاعات]