اطلاعات تماس
  • 021331*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140105046317319211

خرید پارچه سیلیکونی و محصولات پلیمری

کد: 140105046317319211

https://bit.ly/3BfsXBn

، (اخبار رسمی): فروشگاه آتانسوز انواع محصولات سیلیکونی شامل پارچه نسوز سیلیکونی، نوار سیلیکونی، شیلنگ سیلیکونی و محصولات دیگر را با کیفیت عالی و قیمت مناسب به بازار عرضه می کند.

خرید پارچه سیلیکونی و محصولات پلیمری
خرید پارچه سیلیکونی و محصولات پلیمری

امروزه استفاده کردن از محصولات سیلیکونی مانند پارچه های نسوز سیلیکونی، نوار سیلیکونی، لاستیک های سیلیکونی و… افزایش یافته است و با وجود کیفیت و قیمت مناسب می توان از این محصولات استفاده های زیادی کرد.

پارچه سیلیکونی

سیلیکون چیست؟ پارچه سیلیکونی چه کاربردی دارد؟ بهترین فروشگاه برای خرید پارچه نسوز سیلیکونی کجاست؟

سیلیکون ها پلیمر هایی می باشند در برابر گرما مقاومت بسیار زیادی خواهند داشت. با استفاده از سیلیکون ها می توان محصولات بسیار مهمی را تولید کرد که کاربرد های بسیار زیادی را در صنایع مختلف خواهند داشت. به عنوان مثال یکی از این محصولات پارچه سیلیکونی می باشد. این پارچه های نسوز که با نام دیگر برزنت نسوز لاستیکی نیز شناخته می شوند، یکی از محصولاتی می باشند که استفاده بسیار زیادی را در صنعت خواهند داشت و از پارچه فایبرگلاس تولید می شوند که قادر به تحمل حرارت بسیار بالایی خواهند بود.

 پارچه نسوز سیلیکونی می تواند حرارتی معادل با  ۶۵۰سانتی گراد را تحمل نماید و علاوه بر این از عایق الکتریکی نیز برخوردار می باشد. این پارچه های نسوز برای محیط های اسیدی و شیمیایی نیز کاربرد فراوانی خواهند داشت. وجود رزین در تولید پارچه های نسوز سیلیکونی موجب شده است تا این پارچه ها از کیفیت و استحکام بسیار بالایی برخوردار باشند و علاوه بر این الیاف پارچه در هوا پخش نشود. پارچه های سیلیکونی دوام بسیار بالایی در برابر کشش و حرارت خواهند داشت. به علاوه در دسته محصولات ضد آب قرار می گیرند. در محیط های قلیایی، اسیدی یا شیمیایی میزان تحمل روکش های سیلیکونی تا ۳۰۰ درجه خواهد بود. تمام پارچه های نسوز سیلیکونی در دو نوع تک رو و دورو تولید می شوند. با این تفاسیر در پارچه های یک رو فقط یک طرف پارچه نسوز به رزین آغشته خواهد شد. در پارچه های دورو نیز هر دو طرف پارچه نسوز سیلیکونی به رزین آغشته می شود.

کاربرد پارچه سیلیکونی

پارچه نسوز سیلیکونی علاوه بر موارد ذکر شده استفاده های دیگری نیز خواهد داشت که شامل موارد زیر خواهند شد:

  • با استفاده از پارچه نسوز سیلیکونی می توان عایق های حرارتی پتو نیز ساخت.
  • از پارچه های سیلیکونی می توان به عنوان پرده های حرارتی در کوره های ذوب یا کارگاه های صنعتی نیز استفاده کرد.
  • با استفاده از این پارچه ها می توان برای مواد روغنی کیسه های نسوز نیز تولید کرد.

علاوه بر پارچه های سیلیکونی محصولات دیگری نیز وجود دارند که از سیلیکون تولید می‌شوند و از نظر دوام و کارایی کاربردهای بسیار زیادی خواهند داشت. در ادامه به این محصولات اشاره می کنیم. سپس یکی از مراکز خرید ایرانی را معرفی می نماییم.

نحوه خرید شیلنگ سیلیکونی و کاربرد های آن

شیلنگ سیلیکونی یکی دیگر از محصولاتی می باشد که عملکرد فوق‌العاده ‌ای را در صنایع مختلف دارد. شیلنگ های سیلیکونی در برابر حرارت مقاومت بسیار زیادی خواهند داشت. این شیلنگ ها در صنایع پزشکی نیز پرکاربرد محسوب می شوند. شیلنگ های سیلیکونی انعطاف پذیر هستند و در برابر گرما و سرما، مواد شیمیایی، رطوبت و… مقاومت قابل توجهی خواهند داشت. به طور کلی می‌توان گفت شیلنگ سیلیکونی برای انواع پمپ، فعالیت های آزمایشگاهی و فرایندهای زیستی، ماشین سازی، داروسازی و… مناسب خواهد بود. این شیلنگ ها با قطر و ضخامت های مختلفی تولید می شوند که در حال حاضر قابل خریداری خواهند بود.

ویژگی های نوار سیلیکونی نسوز

نوارهای سیلیکونی یکی از بهترین محصولاتی می باشند که از سیلیکون مایع تولید می شوند. برای تولید نوار سیلیکونی نسوز چندین مرحله مختلف سپری می شود. سپس با استفاده از حرارت کوره، نوار سیلیکونی تولید خواهد شد. نوار های سیلیکونی نسوز ویژگی های زیادی دارند که شامل این وارد خواهند بود:

  • نوارهای سیلیکونی غیر سمی هستند.
  • این نوارها از انعطاف بسیار بالایی برخوردار می باشند.
  • نوارهای سیلیکونی نسوز مقاومت مکانیکی و استاتیکی قابل توجهی خواهند داشت.
  • نوارهای سیلیکونی در مقابل ۶۵۰ وات الکتریسیته نیز استحکام قابل توجهی دارند.

 به علاوه این نوارها از متریال های مختلفی تولید می شوند و به شکل مستطیل و مربع قابل خریداری خواهند بود. از نوارهای سیلیکونی به عنوان درزگیر های در و پنجره استفاده می شود. علاوه بر این در خودروسازی نیز می‌توان از این نوارها استفاده نمود. در بشر های آزمایشگاهی و دیگ های صنعتی نیز می توان از نوار های سیلیکونی نسوز استفاده کرد. این نوارها در تمام محیط های اسیدی و شیمیایی نیز قابل استفاده می باشند.                                               

خرید لاستیک سیلیکونی

لاستیک سیلیکونی، پلیمری انعطاف پذیر محسوب می شود که کاربرد های بسیار زیادی را در صنایع مختلف خواهد داشت. این لاستیک یکی از محصولات دیگری می باشد که از سیلیکون تولید می شود. لاستیک های سیلیکونی در صنایع نظامی، پزشکی، هوافضا و… کاربرد خواهند داشت. این لاستیک ها انواع مختلفی دارند که ویژگی هر یک از آنها با یکدیگر متفاوت می باشد. این لاستیک ها از نظر مقاومت در برابر کشش و پارگی متفاوت خواهند بود. لاستیک های سیلیکونی در برابر نور خورشید و دمای هوا مقاومت فوق العاده ای دارند. به علاوه در برابر روغن و سایش نیز استحکام قابل قبولی خواهند داشت. لاستیک سیلیکونی موجب کاهش صدا در صنعت خودروسازی می شود. به علاوه برای درز بندی درها و پنجره نیز گزینه بسیار خوبی محسوب می شود. در سیستم های تهویه و صنعت برق نیز می توان از لاستیک های سیلیکونی استفاده کرد. به عنوان مثال در کاور های ایمنی برقی، روکش کردن سیم و کابل و… می توان از لاستیک های سیلیکونی استفاده نمود.

فروشگاه آتانسوز

فروشگاه آتانسوز یکی از بهترین و معتبرترین فروشگاه های ایرانی می باشد که در جهت فروش محصولات مختلف فعالیت می نماید. در این فروشگاه می توان پارچه نسوز سیلیکونی، نوار سیلیکونی، شیلنگ سیلیکونی و محصولات دیگری را خریداری نمود. در فروشگاه آتانسوز تمام محصولات با نازلترین قیمت به مشتریان گرامی عرضه می شود. وجود کیفیت و قیمت مناسب سبب شده است تا این فروشگاه به یکی از بزرگترین مراکز فروش محصولات صنعتی در ایران تبدیل شود که هدف آن جلب رضایت هموطنان گرامی می باشد.

جمع بندی

امروزه استفاده کردن از محصولات سیلیکونی مانند پارچه های نسوز سیلیکونی، نوار سیلیکونی، لاستیک های سیلیکونی و… افزایش یافته است. چرا که با وجود کیفیت و قیمت مناسب می توان از این محصولات استفاده های زیادی کرد. در حال حاضر محصولات سیلیکونی مختلفی در جهان تولید شده است که از نظر کیفیت و مقاومت تفاوت زیادی با یکدیگر دارند. با این حال فروشگاه آتانسوز، امکان خرید تمامی محصولات مذکور را فراهم کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021331*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

کسب و کار و خرده فروشی | مد و لباس