اطلاعات تماس
  • 091278*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140105206347119403

جعبه سخت (هارد باکس) چیست؟

کد: 140105206347119403

https://bit.ly/3BSiLiy

، (اخبار رسمی): این جعبه به علت کیفیت مناسب و ویژگی‌های خاص خود جهت بسته بندی در ﺑﺴﯿﺎرى از ﺻﻨﺎﯾﻊ، ﻣﺜﻞ زﯾﻮر آﻻت، ﺳﺎﻋﺖ، ﻟﻮازم آراﯾﺸﻰ، عطر، ﻇﺮوف دﮐﻮرى و ﻣﺼﺮﻓﻰ، ﻣﺪ، ﻫﺪاﯾﺎى ﺗﺒﻠﯿﻐﺎﺗﻰ، ﺻﻨﺎﯾﻊ دﺳﺘﻰ، ﮔﻞ و ﮔﯿﺎه ﺗﺰﺋﯿﻨﻰ، شکلات و ﺷﯿﺮﯾﻨﻰ، ﻣﺼﻨﻮﻋﺎت ﭼﺮﻣﻰ و در ﮐﻞ ﻫﺮ ﻧﻮع ﮐﺎﻻى ﻟﻮﮐﺲ و گرانبها اﺳﺘﻔﺎده ﻣﻰ‌ﺷﻮد.

جعبه سخت (هارد باکس) چیست؟
خرید هارد باکس

این ویژگی‌ها عبارتند از:

قابلیت سفارشی سازی: از آن جایی که در تولید جعبه سخت هیچ محدودیتی وجود ندارد، مشتری می‌تواند جعبه هایی با عرض و طول، رنگ، شکل ظاهری و طراحی مد نظر خود را سفارش دهد.

تولید تعداد محدود: برای تولید بسیاری از جعبه ها محدودیتی در حداقل سقف سفارش مشتری وجود دارد. مثلا برای سفارش یک نوع جعبه فانتزی خاص باید حداقل تعداد جعبه درخواستی شما ۱۰۰۰ عدد جعبه باشد، اما در تولید جعبه سخت حداقل سقف مورد قبول برای شروع تولید تعداد ۲۰۰ عدد  است.

استحکام بالا: یک بسته بندی باید علاوه بر داشتن ظاهری خوب برای جذب مشتری، از استحکام بالایی در جهت محافظت از کالای شما بر خوردار باشد. این نوع جعبه از بهترین مقوا های موجود در بازار تهیه می شود. بنابراین  جعبه سخت برای محصول شما ایمنی کافی ایجاد می کند و برای حمل و نقل و ارسال به نقاط دور هم از استحکام کافی برخوردار است.

قیمت مناسب: قیمت این نوع جعبه از بسیاری از جعبه های دیگر نظیر جعبه‌های فانتزی مقرون به صرفه تر است.

سازگاری با محیط زیست: در این جعبه ها می توان از روکش های بهداشتی و غذایی سازگار با محیط زیست استفاده کرد.

جذب مشتری: همان طور که در بالا گفته شد شما می توانید طرح های متنوعی را به دل خواه خودتان برای این نوع جعبه اعمال کنید، بنابر این یک فروشنده هوشمند با در نظر گرفتن سلیقه عموم مردم و همچنین نیازهای روز آن ها، می تواند بهترین طرح را برای جعبه خود انتخاب کند و در نهایت سبب جذب مشتری و فروش هرچه بیشتر کالای خود شود.

باتوجه به توضیحاتی که داده شد می توان این طور نتیجه گرفت که جعبه سخت (هارد باکس)، (با توجه به نوع محصولات شما ) می تواند یکی از بهترین انتخاب ها در جهت بسته بندی کالای شما باشد.

گروه جعبه سازی کیا باکس به طور تخصصی در زمینه تولید انواع جعبه سخت فعالیت می کند و این باعث افتخار ما خواهد بود اگر بتوانیم در این راستا خدمتی به شما همراهان گرامی عرضه کنیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 091278*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

کسب و کار و خرده فروشی | صنایع دستی