اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140106026374619134

پاسپورت دوم و اخذ شهروندی دومینیکا

شرایط و مراحل درخواست پاسپورت دوم

کد: 140106026374619134

https://bit.ly/3AbPkWc

، (اخبار رسمی): احتمالاً شما جز یکی از تجار و سرمایه گذارانی هستید که بیشتر روزهای سال را در سفرهای بین‌المللی می‌گذرانید؛ اما همیشه مشکل ویزا گریبان‌گیر شما است. برای حل این موضوع راه حلی دارید؟ آیا دوست دارید مانند اکثر افراد آمریکایی یا اروپایی بدون دغدغه ویزا به کشورهای دلخواه خود سفر کنید؟

شرایط و مراحل درخواست پاسپورت دوم
اخذ پاسپورت دوم

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پاسپورت دوم و اخذ شهروندی دومینیکا تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا تمام جزئیات و ویژگی‌های این نوع پاسپورت را بدانید.

پاسپورت دوم چیست؟

پاسپورت دوم در واقع اخذ شهروندی و تابعیت یک کشور دیگر است. یعنی شما علاوه بر کشور خودتان شهروندی یک کشور دیگر را نیز قبول می‌کنید و شما مشمول تمام امتیازات و امکاناتی می‌شوید که تنها برای شهروندان آن کشور وجود دارد.

شما با اخذ پاسپورت کشورهای معتبری همچون دومینیکا می‌توانید، همانند شهروندان این کشور به راحتی و بدون ویزا به کشورهای دیگر سفر کنید. از دیگر مزایای داشتن پاسپورت دوم می‌توان به ادامه تحصیل، انجام کارهای تجاری و بازرگانی و غیره اشاره کرد.

به عبارتی می‌توان گفت داشتن پاسپورت دوم برای بسیاری از افراد، مخصوصا برای ایرانیان یک فرصت و شانس بزرگ به شمار می‌آید که بتوانند ارتباطات بین المللی خود را به کمک آن گسترش دهند.

پاسپورت دوم و اخذ شهروندی دومینیکا

تعداد کشورهایی که دادن پاسپورت دوم به شهروندان خارجی را قبول می‌کنند بسیار کم و انگشت شمار است. بسیاری از کشورها تنها به دادن تابعیت بسنده می‌کنند. با این وجود کشور دومینیکا یکی از کشورهایی است که دادن پاسپورت دوم به افراد خارجی را با توجه به شرایطی پذیرفته است.

در این مقاله می‌خواهیم به صورت اختصاصی در مورد پاسپورت دومینیکا و داشتن شهروندی دوم این کشور سخن بگوییم. 

دومینیکا کجاست ؟

دومینیکا جزیره ایی در قاره آمریکا است که توسط کریستف کلمب کشف شده است و به نام روزی که اکتشاف شده یعنی دومینیکا (یکشنبه) نام گذاری شده است. این جزیره طبیعت و جنگل‌های دست نخورده‌ای دارد به طوری که به "جزیره طبیعت کارائیب" شهرت یافته است. این کشور تنها 73000 نفر جمعیت دارد و پایتخت آن روسو است. زبان رسمی این کشور انگلیسی و در برخی نواحی فرانسوی است.

حال که با کشور جزیره‌ای دومینیکا آشنا شدید، وقت آن رسیده است با مزایای اخذ پاسپورت دومینیکا نیز آشنا شوید.

  • شما با داشتن پاسپورت این کشور، می‌توانید به بیش از 140 کشور مختلف جهان اعم از آلمان، ایتالیا، یونان، فرانسه، انگلستان، اکراین، کره جنوبی ، چین ، روسیه و... غیره بدون داشتن ویزا سفر کنید.
  • از دیگر مزایای اخذ پاسپورت کشور دومینیکا می‌توان به اخذ آسان تر ویزا کانادا و آمریکا اشاره کرد. شما با داشتن پاسپورت دومینیکا می‌توانید آسان‌تر و راحت‌تر نسبت به اخذ ویزای کانادا و آمریکا اقدام کنید. روند اخذ ویزا به دلیل نبود سفارت کانادا و آمریکا در خاک ایران پروسه‌ای طولانی مدت و هزینه‌بر است. با این حال اخذ ویزای این کشورها با در دست داشتن پاسپورت دومینکا کوتاه‌تر طی خواهد شد.
  • هیچ تاریخ انقضایی برای شهروندی شما وجود ندارد، شما با اخذ پاسپورت و شهروندی این کشور مادام العمر شهروند این کشور به شمار می‌روید و هیچ زمانی این تبعیت از بین نمی‌رود.
  • شهروندان دومینیکا نیاز به پرداخت مالیات برای درآمدهای خارج از کشور دومینیکا ندارند و این یک مزیت بزرگ برای تجار و بازرگانان به شمار می‌رود.
  • یکی دیگر از مزایای داشتن پاسپورت دومینیکا امکان انتقال تابعیت به نسل‌های بعد از خودتان است، به عبارتی شما با گرفتن پاسپورت این کشور آینده نسل‌های بعد از خود را تضمین می‌کنید.
  • شما می‌توانید با داشتن شهروندی این کشور اقدام به افتتاح حساب بین المللی کنید.
  • پروسه اخذ شهروندی کشور دومینیکا و پاسپورت آن کمتر از 4 ماه زمان می‌برد، البته به شرط اینکه تمامی مدارک و اطلاعات شما تکمیل باشد. بهتر است این نکته را نیز فراموش نکنید که اخذ پاسپورت کشور دومینیکا یکی از مناسب‌ترین و مقرون به‌صرفه‌ترین شهروندی‌ها در میان دیگر کشورها است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی