اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140106156402416587

در راستای افزایش دانش عملیاتی رنگ های صنعتی برای کاربران

کتاب راهنمای جامع فنی رنگ های صنعتی توسط شرکت رنگ های صنعتی ایران تدوین شد 

کد: 140106156402416587

https://bit.ly/3RuTEH8

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت رنگ های صنعتی ایران، به عنوان یکی از پیشگام ‌ترین شرکت های ایرانی در زمینه تولید انواع رنگ های صنعتی که سابقه واقعی آن به چهار دهه قبل یعنی سال 1361 می رسد، اخیرا اقدام به تدوین و انتشار جامع ‌ترین راهنمای فنی رنگ های صنعتی (handbook) کرده است.

کتاب راهنمای جامع فنی رنگ های صنعتی توسط شرکت رنگ های صنعتی ایران تدوین شد 
کتاب راهنمای جامع فنی رنگ های صنعتی توسط شرکت رنگ های صنعتی ایران تدوین شد 

تیم تخصصی دپارتمان تحقیق و توسعه (R&D) این شرکت دانش بنیان با مطالعه ای جامع و نیاز سنجی فنی و تخصصی تمام فعالان و شرکت های حوزه رنگ های صنعتی کشور، اقدام به تدوین این کتاب کرده است که به زودی فرایند انتشار آن به پایان رسیده و در اختیار علاقه مندان به تازه ‌ترین مبانی دانش، تکنیک و به کارگیری رنگ های صنعتی قرار خواهد گرفت. 

شرکت رنگ های صنعتی ایران که از ابتدای تاسیس علاوه بر حفظ کیفیت در بالاترین سطح ممکن و بهبود مستمر فنی در تمام فرایند های کاری توجه به روزآمد سازی دانش فنی این حوزه را نیز در دستور کار خود قرار داده است، اکنون با تکیه بر تجربه طولانی تیم تخصصی و کارشناسان خود، و با بهره گیری از اندوخته چهار دهه فعالیت در زمینه تولید و خدمات مرتبط با رنگ های صنعتی، تلاش کرده است در این کتاب، مهم ‌ترین اصول و سرفصل های عملیاتی مرتبط با رنگ های صنعتی را با انطباق با دانش روز جهانی در اختیار علاقه مندان و مخاطبان قرار دهد. 

در این کتاب شرکت رنگ های صنعتی ایران تلاش کرده است جای خالی یک کتاب جامع راهنمای انتخاب، به کارگیری و اجرای سیستم های پوششی رنگ های صنعتی را در راستای رسالت سازمانی خود پر کند.

هدف و رویکرد اصلی تدوین این اثر فاخر، از سوی شرکت دانش بنیان رنگ های صنعتی ایران، تلاش برای بهینه سازی روند ‌ها و فرایند های مرتبط با رنگ های صنعتی، چه از جانب تولید کنندگان و عرضه کنندگان و  چه از جانب مشتریان و صنعتگران است. 

کتاب راهنمای جامع فنی رنگ های صنعتی ایران در هفت فصل تدوین شده است که عناوین و سرفصل های اصلی این اثر ارزشمند به این شرح است:‌

  • فصل اول: آشنایی با روش های آماده سازی سطح.
  • فصل دوم: معرفی و بررسی خواص و کاربرد رنگ ‌ها و پوشش های صنعتی .
  • فصل سوم: معرفی سیستم های پوششی.
  • فصل چهارم: جدول کاربرد پوشش ‌ها .
  • فصل پنجم: روش های اعمال رنگ و پوشش های صنعتی .
  • فصل ششم: عیوب رنگ و نقص پوشش.
  • فصل هفتم: اطلاعات فنی محصولات (TDS) شرکت رنگ های صنعتی ایران .

کتاب راهنمای جامع فنی رنگ های صنعتی ایران در 212 صفحه، به صورت تمام رنگی و با استفاده از کاغذ اعلای گلاسه، آماده سازی شده و به عنوان یک منبع کاملا ضروری برای تمام فعالان صنعت رنگ ایران؛ اعم از عرضه کنندگان، تولید کنندگان، صنعتگران و مشتریان محسوب می شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه درخواست نسخه های این کتاب می توانند علاوه بر مراجعه به سایت رسمی شرکت رنگ های صنعتی ایران به نشانی RSI.CO.IR با شماره 02142488 تماس بگیرند. 

کتاب راهنمای جامع فنی رنگ های صنعتی توسط شرکت رنگ های صنعتی ایران تدوین شد 

برای مشاهده این تصویر در سایز اصلی اینجا را کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت رنگ های صنعتی ایران

شرکت رنگ های صنعتی ایران ، در شهریور سال ۱۳۶۱ به همت جمعی از متخصصین و صنعتگران زبده ایرانی و در زمینی به مساحت بیش از ۱۰،۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی رازی اصفهان، به عنوان یکی از قطب های صنعت رنگ کشور، آغاز به فعالیت نمود. این شرکت از بدو تاسیس، به عنوان یکی از پیشگامان تولید رنگ های صنعتی کشور، همواره حفظ بالاترین کیفیت و بهبود مستمر فنی را در دستور کار خود قرار داده است. به گونه ای که هم اکنون افتخار همکاری با بیش از ۱۵ فارغ التحصیل رشته مهندسی پلیمر – رنگ از دانشگاه صنعتی امیر کبیر را در واحد‌های مختلف تولید، فروش، R&D و کنترل کیفیت، دارد. تجربه حاصل از نزدیک به ۴۰ سال همکاری مستمر با صاحبان صنایع بالادستی کشور، نظیر صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه ها، صنایع فلزی و آلیاژی و… اندوخته گران بهایی را برای شرکت رنگ های صنعتی ایران به همراه داشته است و با این پشتوانه فنی و تجربه ارزشمند، ورود به بازارهای منطقه ای و بین المللی در راستای اعتلای نام ایران عزیزمان، در دستور کار و اولویت جدی برنامه های بازرگانی این شرکت، قرار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]