اطلاعات تماس
 • 091228*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140106286533719168

انواع بسته بندی لوازم و کالا

کد: 140106286533719168

https://bit.ly/3BR3GNE

، (اخبار رسمی): انواع بسته بندی لوازم و کالا امروزه در بازار فروشگاهی و برند های متنوع استفاده میشود. استفاده از این محصولات زیبا و متنوع میتواند یکی از راهکار های تبلیغ و افزایش فروش نیز باشد که امروزه مدیران شرکت های و هلدینگ های متفاوت از این روش استفاده میکنند.

انواع بسته بندی لوازم و کالا
انواع بسته بندی لوازم و کالا

انواع بسته بندی لوازم و کالا امروزه در بازار فروشگاهی و برند های متنوع استفاده میشود. استفاده از این محصولات زیبا و متنوع میتواند یکی از راهکار های تبلیغ و افزایش فروش نیز باشد که امروزه مدیران شرکت های و هلدینگ های متفاوت از این روش استفاده می‌کنند.

مهم نیست که محصول قابل فروش این شرکت ها چه چیزی باید مهم این است که بسته بندی که به مشتری تحویل داده میشود در سالم ماندن محصول یاری برساند.

انواع بسته بندی لوازم و کالا امروزه در بازار فروشگاهی و برندهای متنوع استفاده میشود. استفاده از این محصولات زیبا و متنوع میتواند یکی از راهکار های تبلیغ و افزایش فروش نیز باشد که امروزه مدیران شرکت های و هلدینگ های متفاوت از این روش استفاده میکنند.

مهم نیست که محصول قابل فروش این شرکت‌ها چه چیزی باید مهم این است که بسته بندی که به مشتری تحویل داده میشود در سالم ماندن محصول یاری برساند.

چه زمانی به بسته بندی لوازم و کالا نیازمندیم؟

در زمان ها و با کاربرد های متنوعی می توانیم به این محصولات نیازمند باشیم. البته در زمان خرید مسئله انواع و جنس های متنوع و متفاوت موجود در بازار نیز بیان خواهد شد تا بتواند نیاز شما را به عنوان خریدار رفع نماید. در زمان ها و برای موارد مختلفی میتوانیم از این محصولات و از انواع بسته بندی لوازم و کالا استفاده نماییم، در این قسمت به تعدادی از این محصولات اشاره خواهیم نمود.

 • بسته بندی برای هدیه تهیه شده به مناسبت های مختلف
 • بسته بندی برای ارسال وسایل و ابزار های خریداری شده از سایت های مختلف
 • بسته بندی انواع کالاهایی که شما از برند های معتبر تهیه می کنید
 • بسته بندی برای کالا ها و ابزار و وسایلی که آن ها را پست خواهید نمود
 • بسته بندی برای تبلیغ و بازاریابی

با توجه به این زمان ها و با این موارد استفاده اگر مدیر یک هلدینگ یا یک شرکت بزرگ هستید میتوانید از این نوع بسته بندی ها در جهت توسعه و پیشرفت کاری خود بهره ببرید و اگر قصد دارید به عزیزانتان هدیه ای زیبا دهید میتوانید آن هدیه را در هاردباکس، جعبه های شیک و زیبا بسته بندی نموده و به آن ها تقدیم کنید. در این حالت هم زیبایی هدیه را دو چندان نموده اید و هم احتمال حدس زدن محصول خریداری شده و قرار داده شده در جعبه کم خواهد شد در نتیجه فرد مد نظر سورپرایز خواهد شد.

بعد از آن که درک نمودید برای بهتر بودن وجه هدیه و ارسال آسان تر کالاهای فروش رفته خود میتوانید از انواع بسته بندی لوازم و کالا استفاده نمایید، به پله بعدی یعنی انتخاب نوع و مدل مد نظر شما خواهیم پرداخت. در این قسمت می توانیم از انواع این محصول ها به موارد زیر اشاره نماییم:

جعبه های ساده کارتونی: این نوع از محصول معمولا برای فروش محصولات ساده تر و ارزان تر استفاده میشوند. این نوع از محصولات به عنوان ابتدایی ترین نوع بسته بندی عرضه میشد و برای محصولات کریستال و … استفاده میگردد، اما چون قدرت محافظ بالایی نداشت از نایلون های حبابی استفاده میشد.

جعبه های ساده ضربه گیر دار: رفته رفته با پیشرفت علم ساخت و ساز جعبه فانتزی در ایران این بسته بندی رونق پیدا کرد و گروه اول جای خود را به این گروه داد. این جعبه ها در داخل خود جایگاه مخصوص برای محصول اصلی را دارا هستند به همین دلیل حالت ضربه گیری خواهند داشت.

جعبه کادو ساده: قطعا این محصول را تا به حال برای دوستان خود یا حتی خود تهیه نموده اید. از این محصول به عنوان انواع بسته بندی لوازم و کالا هایی یاد خواهند کرد که در آن ها هدیه قرار میگیرد و به همین جهت دارای طرح ها و رنگ های زیبایی نیز هستند.

جعبه کشویی: این نوع از جعبه ها به عنوان بسته بندی لاکچری دارای دو جزء هستند. جزء اول رویه اصلی جعبه را تشکیل خواهد داد و قسمت دوم به حالت کشو در داخل این جعبه تعبیه می گردد. گاهی روی این جعبه ها نیز مکانی برای قرار دادن گل طراحی میشود و هم باکس گل خواهد بود و هم جعبه کشویی که کادو در زیر گل قرار میگیرد.

جعبه یقه دار: روز پدر، روز مرد، سالگرد ازدواج و حتی روز تولد آقایان می تواند مناسبت بسیار خوبی برای خریداری این نوع جعبه ها باشد. با این جعبه ها شما مشخص خواهید کرد کادو برای یک مرد طراحی و خریداری شده است. بر روی این محصولات به عنوان بسته بندی طرح کت و شلوار و یقه مردانه همراه پاپیون یا کراوات درج خواهد شد. بسته به سلیقه این محصول ممکن است برجسته یا مسطح باشد.

ویژگی بسته بندی کالای خوب چیست؟

 • دارای ضربه گیر باشد تا آسیبی به محصول وارد نشود.
 • اگر برای هدیه مورد استفاده قرار میگیرد حدالامکان شیشه ای نباشد.
 • به اندازه محصولی که قرار است در آن قرار بگیرد باشد.
 • طراحی جذاب و زیبایی را داشته باشد.
 • قابلیت حمل آسان را داشته باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
 • 091228*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی