اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140107176762616254
در دسترس نیست

وب اپلیکیشن مغز رایانه به علت سهولت در کارایی در اختیار کاربران قرار گرفته

رونمایی از نسخه تحت وب یا وب اپلیکیشن مغز رایانه

کد: 140107176762616254

، ارومیه , (اخبار رسمی): نسخه وب اپلیکیشن مغز رایانه سرویسی هست که به علت سهولت در کارایی در اختیار کاربران قرار گرفته تا بدون نیاز به نصب اپلیکیشن مغز رایانه میتوانند با هر نوع مرورگری وارد نسخه تحت وب شوند و از پشتیبانی مشکلات کامپیوتر یا خدمات کامپیوتر در محل استفاده کنند

رونمایی از نسخه تحت وب یا وب اپلیکیشن مغز رایانه
رونمایی از نسخه تحت وب یا وب اپلیکیشن مغز رایانه

از این پس کاربران که از موبایل های آیفون یا محصولات اپل استفاده میکنند بدون دغدغه از تحریم های که برای اپلیکیشن ایرانی و اختلال ایجاد می کند، در نظر گرفته بدون محدودیت استفاده کنند.

باتوجه افزایش تجربه کاربری و بهبود استفاده از خدمات مغز رایانه نسخه جدید وب اپلیکیشن مغز رایانه از تاریخ 1401/06/01 در دسترس کاربران محترم قرار گرفت.

نسخه وب اپلیکیشن مغز رایانه سرویسی هست که به علت سهولت در کارایی در اختیار کاربران قرار گرفته تا بدون نیاز به نصب اپلیکیشن مغز رایانه میتوانند با هر نوع مرورگری وارد نسخه تحت وب شوند و از پشتیبانی مشکلات کامپیوتر یا خدمات کامپیوتر در محل استفاده کنند.

از این پس کاربران که از موبایل های آیفون یا محصولات اپل استفاده میکنند بدون دغدغه از تحریم های که برای اپلیکیشن ایرانی و اختلال ایجاد می کند، در نظر گرفته بدون محدودیت استفاده کنند.

چگونه باید نسخه تحت وب مغز رایانه را نصب کنم؟

با ورود به وب اپلیکیشن مغز رایانه یک پاپ آپ به شکل زیر ظاهر می شود “آیا قصد دارید وب اپلیکیشن را در صفحه خانه موبایل داشته باشید؟” با کلیک “بله: میانبر وب اپلیکیشن در موبایل شما ایجاد می شود.

نکته: وب اپلیکیشن اجازه دسترسی برای ارسال اعلان هنگام استفاده از خدمات مغز رایانه را خواهد خواست برای سهولت در خدمات رسانی اجازه دسترسی را بله بزنید.

از آنجایی که ما همیشه در تلاش برای بهبود تجربه مغز رایانه برای کاربران خود هستیم، در حال توسعه اپلیکیشن سیستم عامل های ویندوز و مک هستیم.

مزایای نسخه تحت وب

برنامه های کاربردی وب دارای کاربردهای متفاوتی هستند و با استفاده از آن، مزایای بالقوه بسیاری نیز به همراه خواهد داشت. برخی از مزایای رایج برنامه های وب عبارتند از:

  • امکان دسترسی چند کاربر به نسخه مشابه یک برنامه
  • برنامه های وب نیازی به نصب ندارند
  • برنامه های وب را می توان از طریق پلتفرم های مختلفی مانند دسکتاپ، لپ تاپ یا موبایل استفاده کرده
  • از طریق چندین مرورگر قابل دسترسی است

سوالات متداول کاربران:

آیا می توان هم از اپلیکیشن و از نسخه تحت وب استفاده کرد؟

پاسخ:

بله. هم از طریق اپلیکیشن و از طریق مرورگر میتوانید از اپلیکیشن مغز رایانه استفاده نمایید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مغز رایانه

استارتاپ مغز رایانه با درک این نیاز که کاربران نیازمند رفع سریع مشکلات کامپیوتری در کمترین زمان در محل خودشان بدون نیاز به حمل و نقل کیس، سخت افزار، پرینتر، اسکنر، نمایشگر، خود هستند با تکیه بر دانش های فنی و تجربه تیم اقدام به تولید و انتشار اپلیکیشن مغز رایانه شدند تا کاربرانی که از کامپیوتر استفاده می کنند به سادگی با درخواست خدمات کامپیوتر در محل را در سراسر ایران، بدون هزینه ایاب و ذهاب، با پشتیبانی کامپیوتر ۲۴ ساعته آنلاین مغز رایانه را دریافت کنند. خدماتی که اپلیکیشن مغز رایانه ارائه می دهد: خدمات کامپیوتر در محل خدمات نرم افزاری و سخت افزاری نصب سیستم عامل های ویندوز، مکینتاش، لینوکس پشتیبانی کامپیوتر ۲۴ ساعته آنلاین تعمیرات کامپیوتری در محل حل مشکلات مانیتور نصب نرم افزار های تخصصی آپدیت درایو های نرم افزاری گروه مغز رایانه از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را به صورت رسمی در شهر ارومیه توسط آقای امید بداق در سمت بنیانگذار و مدیر عامل با تیم ۵ نفره شروع کرد. در حال حاضر خدمات کامپیوتر در شهر تهران ارائه می شود. پشتیبانی کامپیوتر به صورت ۲۴ ساعته آنلاین در سراسر ایران تحت پوشش است. این شرکت دارای مجوزهای فعالیت اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی، وزارت ارشاد،سایت و اپلیکیشن، و نماد الکترونیک می باشد. آقای امید بداق مدیرعامل تیم مغز رایانه به این نکته که هدف تیم ما تسریع در زمان، صرفه جویی در هزینه های کاربران، اشتغال زایی، و خدمت رسانی به صورت ۲۴ ساعته با استفاده از تکنولوژی های به روز دنیا می باشد نیز اشاره کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]