اطلاعات تماس
  • 021660*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140111027130218048
در دسترس نیست

تعمیر ترازوی ویستا

تعمیر ترازوی ویستا و رفع آن

کد: 140111027130218048

، (اخبار رسمی): ترازوی ویستا در گروه تولیدات توزین صدر قرار دارد که در 6 مدل قابل ارائه است که شامل ترازوی ویستا پلاس 35 و 50 کیلویی، ترازوی ویستا پرینتردار 35 و 50 کیلویی، ترازوی ویستا دیجیتال 35 و 50 کیلویی می باشد.

تعمیر ترازوی ویستا و رفع آن
تعمیر ترازوی ویستا و رفع آن

 برای آشنایی در خصوص هر کدام از این دستگاه ها می توانید به وب سایت آل اسکیل مراجعه نمایید و در قسمت منوی بالا، ترازوی توزین صدر را انتخاب کرده و با توجه به اسم محصول، بر روی گزینه ی انتخابی در بین سایرین کلیک نمایید و مشخصات آن را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که توزین صدر از تولید کنندگانی بوده که توانسته دستگاه هایی را روانه بازار سازد، که جزء پیشرفته ترین و حرفه ای ترین اقلام نام گذاری می شوند. در ساخت این تجهیزات از بهترین متریال تولیدی بهره گرفته می شود تا دستگاهی بدون هیچ گونه کم و کاستی را در برابر مخاطب قرار دهد.

ترازوی ویستا نیز همانند سایر سیستم ها توزین دیجیتال، دارای گزینه هایی برای تعمیر توسط کاربران است که می توان به راحتی این عیوب را شناسایی و رفع کرد. به طوریکه نیازی به تعمیرکار نباشد. برخی از این موارد را در زیر برایتان ذکر کرده ایم ولی توجه داشته باشید که بسیاری از این موارد توسط خود شخص قابل حل نیستند و لزوم آن حتماً حتماً تماس با واحد خدمات پس از فروش تعمیر ترازوی ویستا می باشد.نوسانات

ترازو دیجیتال ویستا

زمانیکه سیستم توزین دیجیتال شما با نوسانات وزن مواجه می شود، ممکن است علت به دلیل لرزش سینی ترازو باشد، شاید هم عیب از مدارات الکترونیکی و یا کنترلی ترازوی دیجیتال باشد، به هر حال، راه حل ممکن برای برطرف کردن آن این است که در ابتدا مطمئن شوید تا دستگاه شما تراز شده است، از پایه ها غافل نشوید.

بهتر است تا ترازوی خود را از معرض باد کولر، پنکه و … نیز دور سازید. 

چانچه با انجام این کارها، همچنان مشکل دستگاه شما پابرجا بود، بهتر است که با نمایندگی تعمیر ترازوی ویستا تماس بگیرید. 

خاموش شدن ناگهانی ترازوی توزین صدر در حین کار کردن 

از جمله حالاتی که باعث ایجاد چنین مشکلی در دستگاه شما می شود مربوط به نوسانات شدید برق و قسمت تغذیه ترازو است. بهترین راه حل در چنین مواقعی خاموش کردن ترازو و سپس روشن کردن آن در پس چند دقیقه می باشد. لازم است تا فیوز، پریز و کابل برق را هم چک کنید تا مشکل دستگاهتان رفع گردد ولی اگر با بررسی این عوامل باز هم عیب دستگاه برقرار بود، با خدمات پس از فروش تعمیر ترازوی دیجیتال تماس بگیرید. 

چاپگر ترازوی فروشگاهی ویستا هیچ اطلاعاتی را چاپ نمی کند

شاید پرینتر دستگاه شما آماده بکار نباشد. اطمینان یابید که دستگاه شما روشن و پرینتر نیز کاغذ دارد. لازم است تا اتصالات را توسط دفترچه راهنما انجام دهید. در صورت پایدار بودن عیب نیاز است تا به نمایندگی تعمیر ترازوی ویستا، یعنی آل اسکیل مراجعه کنید. 

ظاهر شدن عبارات نامفهوم بر روی نمایشگر

اتصالات مقیاس توزین را چک کنید احتمالاً نحوه ی اتصالات دستگاه صحیح نیست. در صورت عدم رفع مشکل، تماس با خدمات پس از فروش دستگاه از الزامات است. 

کار نکردن دستگاه با باتری در زمان قطعی برق

واجب است تا پریز برق را چک کنید حتی لازم می دانیم تا دستگاه را به پریز دیگری متصل نمایید. در صورت لزوم نیز باید سیم برق را تعویض کنید. در پس تمامی این راه حل ها در صورت رفع نشدن عیب مراجعه به خدمات پس از فروش می تواند شما را برای رفع عیب کمک کند. 

دستگاه به برق متصل است ولی انرژی خود را از باتری تأمین می کند.

پریز برق را بررسی کنید از چک کردن سیم برق نیز غافل نشوید شاید خراب شده باشد. در پایان می توانید با نمایندگان خدمات پس از فروش تماس بگیرید. 

اینها بخشی از عیوب شایع در سیستم های توزین دیجیتال ویستا هستند که اختلال در توزین را برای شما پدید می آورد. فراموش نکنید که کم یا زیاد کشیدن وزن می تواند محاسبات شما را با مشکل مواجه سازد. مثلاً فرض کنید که می خواهید بار گران قیمتی را توزین نمایید! در صورتیکه وزن کشی به درستی انجام نشود ممکن است شما را با زیان هایی روبه رو سازد. 

خرابی های سخت افزاری دستگاه نظیر کیبورد ترازو، سینی، سوکت و غیره و حتی خرابی نرم افزاری نیز اختلال در عملکرد درست را به همراه دارد. در هر صورت چنانچه مقیاس شما دچار ایراد و یا اشکالاتی شد، بهترین را حل ممکن تماس با نمایندگی تعمیر ترازوی ویستا است چرا که در صورت دستکاری خود سرانه، عیوبی ممکن است در سیستم شما به وجود آید که متحمل هزینه ی بیشتر و خسارات جبران ناپذیری گردد. 

جهت خرید کلیک کنید: ترازو دیجیتال ویستا

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021660*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید