اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139311133380012

کنسرت اسفندماه «چارتار» با اسپانسری «پاناسونیک» برگزار می شود

کد: 139311133380012

https://goo.gl/PTF83P

، تهران , (اخبار رسمی): آژندسرویس ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات لوازم شخصی پاناسونیک در ایران، تنها اسپانسر کنسرت موسیقی چارتار در اسفندماه 1393 شد.

دریافت بن تخفیف پنج درصدی و شرکت در قرعه کشی بلیط کنسرت چارتار

مخاطبین می‌توانند تنها با عضویت در سایت آژندسرویس از بن تخفیف 5 % خرید کالا و همچنین شرکت در قرعه‌کشی 5 بلیط رایگان کنسرت چارتار برخواردار شوند


به گزارش روابط عمومی آژند سرویس، با توجه به حضور طولانی برند پاناسونیک در ایران، این‌بار، این برند تصمیم دارد همراه با آژندسرویس در کنار گروه جوان چارتار که تنها با آلبوم «باران تویی» توانسته گوی سبقت را از دیگر گروه‌های موسیقی برباید، به سلایق مشتریان و مخاطبان خود اهمیت داده و این بار از راه موسیقی دل آن ها را به دست آورد.
آژند سرویس که عرضه محصولاتی از قبیل ریش تراش، ماشین اصلاح، اپیلاتور، اتوموهای پاناسونیک  با آخرین تکنولوژی های روز دنیا را در دستور کار خود دارد، امید دارد، ین بار با معرفی محصولات خود در کنسرت چارتار انتخاب هوشمندانه ای داشته باشد.
گفتنی است، گروه چارتار متشکل از چهار هنرمند جوان کشورمان است که در حوزه موسیقی تلفیقی پاپ و سنتی و سبکی نزدیک به ترنس توانسته‌اند در بین جوانان و میانسالان محبوبیت زیادی را کسب کنند و همچین در تمامی کنسرت‌هایی که تا کنون برگزار کرده‌اند بلیط‌های آن به طور بی‌سابقه‌ایی در همان روزهای نخست تمام شده است.
کنسرت گروه چارتار با حمایت پاناسونیک در تاریخ‌های   9، 8، 3، 2 اسفندماه در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار میگردد.
همچنین آژندسرویس در راستای حمایت از هواداران خود کمپینی را راه اندازی کرده است تا مراجعه کنندگان به سایت www.azhandservice.com  و عضویت در کلوب هواداران از بن تخفیف 5 % خرید کالا و همچنین شرکت در قرعه‌کشی 5 بلیط رایگان کنسرت اسفندماه چارتار برخواردار شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژندسرویس(آژند قشم)

آژند سرویس به عنوان شبکه خدمات پس از فروش محصولات پاناسونیک از قبیل صوت و تصویری، آشپزخانه، ریش تراش، اپیلاتور، سشوار، حالت دهنده مو، ماشین اصلاح و لوازمی از این دست خدمات خود را از سال 1388 شروع کرده و با توجه به احساس نیاز در سراسر کشور اقدام به توسعه شبکه خدمات پس از فروش محصولات پاناسونیک نمود

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
لینک مرتبط:
http://www.azhandservice.com/
سایت رسمی «آژندسرویس»
رویدادمرتبط های:

| کنسرت چاتار با اسپانسری پاناسونیک | کنسرت چاتار با اسپانسری پاناسونیک | کنسرت چاتار با اسپانسری پاناسونیک | کنسرت چاتار با اسپانسری پاناسونیک