اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139403275610492

مشاور اینترنتی خرید کالا و خدمات در دسترس عموم قرار گرفت

کد: 139403275610492

http://bit.ly/1BFRrk2

، شیراز , (اخبار رسمی): وبسایت صرفه‌جو تلاش می‌کند با ایجاد بستری مطمئن جهت مقایسه واقعی مشخصات و قیمت کالا و خدمات، به خریداران و مصرف کنندگان در صرفه جویی بیشتر هزینه و زمان کمک کند.

مشاور اینترنتی خرید کالا و خدمات در دسترس عموم قرار گرفت

کاربران می‌توانند قبل از خرید کالا و یا استفاده از خدمات، ابتدا در وب سایت صرفه جو به رایگان جستجو کرده و با مقایسه محصولات و خدمات با یکدیگر، بهترین گزینه را انتخاب کنند

به گزارش روابط عمومی تیم صرفه‌جو، برای بسیاری از خریداران و مصرف کنندگان این اتفاق رخ می‌دهد که پس از تهیه کالا یا خدمات مورد نیازشان، در فروشگاه یا محل دیگری همان محصول و خدمت را با کیفیت مشابه و قیمت مناسب‌تر پیدا می‌کنند.
 

وبسایت صرفه‌جو از آبان سال 93 فعالیت خود را با هدف رفع این مشکل و کاهش هزینه های زندگی مردم آغاز کرده است. کاربران می‌توانند قبل از خرید کالا و یا استفاده از خدمات، ابتدا در وب سایت صرفه جو به رایگان جستجو کرده و با مقایسه محصولات و خدمات با یکدیگر، بهترین گزینه را انتخاب کنند.

 

مانی راهنما مدیر تیم صرفه‌جو در تشریح ایده راه اندازی این وبسایت توضیح کرد: مشاهده اختلاف قیمت کالاهای مشابه در سطح بازار و سردرگمی مشتریان موجب شد ایده به وجود آوردن بستری جهت مقایسه قیمت‌ها به ذهنم برسد.

 

وی با بیان اینکه خدمات صرفه‌جو سراسر ایران و در دو بخش اصلی کالا و خدمات در دسترس قرار دارد، تشریح کرد: بخش کالا که از هم اکنون فعال است، شامل گوشی تلفن همراه، لپ تاپ، تبلت، جی پی اس، دوربین، ماشین‌های اداری و سلامتی و زیبایی می‌شود و در بخش خدمات علاقه مندان به زودی خواهند توانست به مقایسه در شاخه‌های اینترنت، باشگاه ورزشی و تناسب اندام، تور و هتل بپردازند.

 

 مدیر تیم صرفه‌جو ادامه داد: هر مشتری باید بتواند مشخصات فنی و عمومی محصولات و خدمات را در کنار قیمت آن‌ها به سادگی با یکدیگر مقایسه کرده و مناسب‌ترین فروشنده را برای خود برگزیند تا مدیریت لازم را بر زمان و هزینه داشته باشد.  همچنین اگر محصول یا خدمتی در وبسایت صرفه‌جو معرفی نشده، مشتریان می‌توانند نام خدمات یا محصول مورد نظر را ارسال کنند تا در اسرع وقت اطلاعاتش آماده شده و در وبسایت قرار گیرد.

 

راهنما در پایان به هفتمین جشنواره وب ایران در سال 93 اشاره کرد و گفت: در این سال سایت صرفه جو جزو برگزیدگان گروه مقایسه قیمت قرار گرفت و به دنبال آن است تا با بهبود خدمات به افزایش سطح رضایتمندی خریداران و مصرف کنندگان کمک کند.

 

علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت صرفه‌جو به نشانی http://sarfejoo.com/ مراجعه فرمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صرفه جو

تیم صرفه جو برای ملت ایران با تضمین پایین آوردن هزینه های زندگی و کاری فعالیت می کند، و این مهم از طریق استراتژی های علمی خدمات دهی صورت می پذیرد. ماموریت تیم ما این است که از طریق جامعه مجازی در هزینه و وقت مشتریان خود صرفه جویی کنیم تا بتوانیم گامی بر سطح رفاه زندگی مردم کشورمان ایران بر داریم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
لینک مرتبط:
http://sarfejoo.com/
وبسایت صرفه‌جو
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار