اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395030456204923

مدیریت پیامک‌های بانکی در جدیدترین نسخه نرم‌افزار حسابداری رایگان پارمیس همراه، منتشر شد

کد: 1395030456204923

http://j.mp/1Xt5Isj

، تهران , (اخبار رسمی): نرم افزار حسابداری رایگان پارمیس همراه که تا به امروز با دارا بودن قابلیت های کاربردی در حوزه مدیریت هزینه‌ها و درآمدهای افراد و اعضای خانواده برای کاربران اندروید و IOS به صورت رایگان عرضه شده است، در جدید ترین نسخه اندرویدی خود امکان مدیریت پیامک های بانکی را به صورت کاملاً رایگان در اختیار کاربران قرار داده است.

مدیریت پیامک های بانکی ( پَیابانک ) در جدیدترین نسخه نرم افزار حسابداری رایگان پارمیس همراه

امکان مدیریت پیامک های بانکی (پَیابانک)، که در جدید ترین نسخه از حسابداری پارمیس همراه به صورت رایگان در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته است، قابلیت ثبت اطلاعات تراکنش های بانکی که از طریق پیامک برای کاربران ارسال می شود را به صورت مستقیم در نرم افزار حسابداری پارمیس همراه فراهم می‌کند.

مدیریت هزینه‌ها و درآمدهای شخصی و خانوادگی، همواره دغدغه‌ای برای تمام افراد جامعه از هر قشری است.، چرا که مدیریت صحیح این هزینه ها و درآمد ها به مدیریت بهتر اقتصاد فردی و خانوادگی نیز کمکمی‌کند. از طرفی امروزه با توجه به جایگاهی که تلفن همراه در زندگی افراد دارد، به در دسترس ترین وسیله برای انجام امور مختلف تبدیل شده است. بنابراین استفاده از یک نرم افزار حسابداری شخصی مناسب برای تلفن همراه هوشمند می‌تواند این مدیریت اقتصادی را برای تمامی افراد جامعه فراهم کند و سهولت بخشد.

امکان مدیریت پیامک های بانکی (پَیابانک)، که در جدید ترین نسخه از حسابداری پارمیس همراه به صورت رایگان در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته است، قابلیت ثبت اطلاعات تراکنش های بانکی که از طریق پیامک برای کاربران ارسال می شود را به صورت مستقیم در نرم افزار حسابداری پارمیس همراه فراهم می‌کند.

به این صورت که با دریافت یک پیامک بانکی، نرم افزار به صورت هوشمند، نوع پیامک (پرداخت یا دریافت) را تشخیص می دهد و یک Notification برای کاربر نمایش داده می‌شود. با کلیک روی این Notification اطلاعات درون پیامک، حاوی تاریخ، زمان، مبلغ و حساب بانکی مورد نظر، در اطلاعات تراکنش، داخل نرم‌افزار پارمیس همراه ثبت می‌شود و تنها کافی است شما یک حساب هزینه یا صندوق به عنوان حساب طرف دوم را مشخص نمایید. به این ترتیب اطلاعات پیامک بانکی دریافت شده، در نرم افزار حسابداری شما ثبت می‌شود و لزومی نیست که از این پس نگران فراموش کردن ثبت تراکنش های بانکی خود در نرم افزار باشید.

از مزایای این قابلیت جدید می توان به این مورد اشاره کرد که در صورتی که شما Notification را سهواً ببندید، با باز کردن نرم افزار و ورود به بخش پیامک های بانکی، می‌توانید پیامک های ثبت نشده را نیز درون نرم افزار مشاهده کنید و از همین طریق قادرید آنها را ثبت کنید.

مهندس مظاهر مرجانی مدیرعامل فناوری اطلاعات پارمیس، تولید این محصول را نتیجه ماه‌ها برنامه‌ریزی و تلاش گروهی تیم تولید پارمیس همراه دانست و گفت: "با توجه به این نکته که امروزه بیشتر افراد استفاده از کارت های بانکی را به حمل کردن پول نقد ترجیح می‌دهند، بنابراین اطلاعات تراکنش های بانکی صورت گرفته نیز برای افراد بسیار مهم است. به همین منظور جدیدترین نسخه حسابداری پارمیس همراه با دارا بودن قابلیت مدیریت پیامک‌های بانکی، به کاربران امکان مدیریت ساده‌تر هزینه‌ها و درآمدها را می‌دهد. به این ترتیب که در چند مرحله کوتاه می‌توان اطلاعات پیامک‌های بانکی اعم از واریز، پرداخت، دریافت و سایر تراکنش های بانکی را در نرم‌افزار حسابداری پارمیس همراه ثبت کرد. به این ترتیب می‌توان با دیدگاهی صحیح و با اطلاعاتی دقیق حساب‌های خود را مدیریت کرد تا در تهیه گزارش‌های آتی بتوان به نتایج دقیق‌تری از هزینه‌ها و درآمدها دست یافت."

به گزارش روابط عمومی شرکت پارمیس، جدیدترین نسخه اندرویدی نرم افزار حسابداری پارمیس همراه با قابلیت مدیریت پیامک‌های بانکی، در حال حاضر از طریق مارکت بازار در دسترس کاربران قرار گرفته است و به زودی در سایر مارکت‌های نرم‌افزاری نیز قرار می‌گیرد. علاقه‌مندان جهت دانلود این نرم افزار از مارکت بازار می‌توانند بر روی لینک این لینک  دانلود رایگان نرم افزار حسابداری پارمیس همراه از مارکت بازار کلیک نموده و آخرین نسخه نرم‌افزار حسابداری پارمیس همراه را به صورت رایگان و مستقیماً از مارکت بازار دریافت کنند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قابلیت‌های جدید پَیابانک و نحوه استفاده از آن، به سایت پارمیس به نشانی www.ParmisIT.com مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نرم افزار حسابداری پارمیس

نرم افزار حسابداری پارمیس توسط بنیانگذار شرکت، تولید شده و آغاز به کار کرد. سپس در سال 1383 و با اندیشه ارائه خدمات نرم‌افزاری مخصوصا تولید نرم‌افزارهای مالی و حسابداری‌ شرکت فناوری اطلاعات پارمیس به صورت رسمی شماره ثبت 229984 ثبت گردید و نقش جدی‌تری را در بازار رقابت به عهده گرفت. پارمیس هم اکنون نرم‌افزارهای مالی و حسابداری خود را در اختیار طیف وسیعی از مشتریان قرار داده و هر روز شاهد افزایش کمی و رشد کیفی خانواده بزرگ پارمیس هستیم. نسخه‌های فروشگاهی، بازرگانی، شرکتی و تولیدی نرم افزار‌های حسابداری پارمیس و همچنین سامانه و ماژول پیام کوتاه پارمیس، سبد محصولات متنوع مجموعه ما هستند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]