اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395031456534889

راه اندازی نخستین شبکه استعلام و اطلاع رسانی کالاهای دیجیتال سرقتی

موبایل و لپ تاپ سرقتی خود را پیدا کنید

کد: 1395031456534889

http://j.mp/1TPRD3i

، نیشابور , (اخبار رسمی): اگر موبایل، لپ تاپ ، تبلت. یا هر کالای دیجیتالی که دارای شماره سریال بوده و گمشده است؛ دیگر نگران نباشید و به سایت همیاب 24 مراجعه کرده و گمشده خود را پیدا کنید.

نخستین شبکه استعلام و اطلاع رسانی کالاهای دیجیتال سرقتی در کشور راه اندازی شد

گم کردن یا مورد سرقت قرارگرفتن کالاهای دیجیتال مانند موبایل و تبلت موضوعی است که ممکن است برای افراد زیادی اتفاق افتاده باشد، ولی امید خود را برای پیدا کردن کالای خود ازدست ندهید.

به گزارش روابط عمومی سامانه همیاب 24، نخستین و گسترده‌ ترین بستر اطلاع‌رسانی انواع کالاهای دیجیتال گمشده، پیدا شده، بررسی رایگان دقت و صحت خرید کالای دیجیتال در ایران  با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد حس امنیت در خرید کالاهای دیجیتال، اردیبهشت‌ ماه 1394راه اندازی شد و فعالیت خود را از آغاز کرد.

 بر اساس این گزارش، با ثبت و داده اطلاعاتی، سامانه همیاب 24 تمام کالاهای دیجیتال سرقتی، گمشده و یا  پیدا شده‌ را به دست صاحبان خود می رساند.

به همین منظور کافی است به  آدرس www.Hamyab24.com  مراجعه کرده و کالای دیجیتال سرقتی یا گمشده  که دارای شماره سریال بوده را جستجو کنید؛ با امتحان این روش می توانید جزو افرادی باشید که  کالای دیجیتال گمشده یا سرقتی  خود مانند لپ تاپ ، موبایل، تبلت و ... را پیدا کرده‌اند.

گفتنی است هر شخص در صورت یافتن کالای دیجیتال، می تواند با وارد کردن شماره سریال، کالای گمشده  را در سامانه ثبت کند و با این کار کوچک، صاحب کالای گمشده را از نگرانی بیرون آورده  و حس اعتماد را در جامعه افزایش دهد. 

بنابراین  می توان با ارسال و ثبت  شماره سریال کالای دیجیتال پیدا شده در سامانه همیاب 24، کمک کرد تا مشخصات آن در سایت اعلام و منتشر شود و  شخصی که کالای دیجیتال خود را گم کرده یا به سرقت رفته  با مراجعه به این سامانه، کالای گم شده خود را دریافت کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

همیاب 24

سامانه همیاب 24 نخستین وگسترده‌ترین بستر اطلاع‌رسانی انواع کالاهای دیجیتال گمشده و پیداشده و بررسی رایگان دقت و صحت خرید کالای دیجیتال در ایران است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد حس امن در خرید کالاهای دیجیتال در اردیبهشت‌ماه 1394 فعالیت خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]