اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395032056914889

سامانه همیاب 24 استارتاپی با بستر خدمات اجتماعی در کشور

کالای دیجیتال گم شده خود را پیدا کنید

کد: 1395032056914889

http://j.mp/1tbX5Hd

، نیشابور , (اخبار رسمی): ریاست پارک علم وفناوری خراسان گفت: سامانه همیاب 24 استارتاپی با بستر خدمات اجتماعی در کشور است که میزان آگاهی خریداران را در زمینه انواع خرید کالاهای دیجیتال دارای شماره سریال افزایش می دهد و امکان شناسایی کالاهای سرقتی را فراهم می کند.

سامانه همیاب 24 استارتاپی با بستر خدمات اجتماعی در کشور

در این سامانه در صورتی که کالای دیجیتال شما گمشده یا سرقت شده است. می توانید در بخش ثبت کالای گم شده ثبت نام کنید

ریاست پارک علم وفناوری خراسان و هیئت همراه از دفتر پشتیبانی سامانه همیاب 24 بازدید کردند. در این بازدید علم الهدایی این سامانه را استارتاپی با بستر خدمات اجتماعی در کشور معرفی کرد که  میزان آگاهی خریداران را در زمینه انواع خرید کالاهای دیجیتال دارای شماره سریال افزایش می دهد و خریداران حتی الامکان می توانند کالاهای شبه دار  و سرقتی دیجیتال را شناسایی کنند و در آینده کسی درمعرض  تخلفات خرید و فروش کالاهای سرقتی نشود.

در این سامانه در صورتی که کالای دیجیتال شما مانند( گوشی ، تبلت ، لپ تاپ ، دوربین دیجیتال و ... ) گمشده یا سرقت شده است.  می توانید در بخش ثبت کالای گم شده ثبت نام کنید تا به تمام کاربران و واحد های صنفی طرف قرار داد همیاب 24 اطلاع رسانی شود و در صورت پیدا شدن کالا بلافاصله با شما تماس گرفته شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

همیاب 24

سامانه همیاب 24 نخستین وگسترده‌ترین بستر اطلاع‌رسانی انواع کالاهای دیجیتال گمشده و پیداشده و بررسی رایگان دقت و صحت خرید کالای دیجیتال در ایران است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد حس امن در خرید کالاهای دیجیتال در اردیبهشت‌ماه 1394 فعالیت خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]