اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395032957545428

رقابت های بوکس انتخابی المپیک –باکو

غلامی بوکسور مجارستانی را از پیش رو برداشت

کد: 1395032957545428

https://goo.gl/cZdXAg

، تهران , (اخبار رسمی): سالار غلامی بوکسور وزن 91 کیلوگرم کشورمان در نخستین دیدار خود در رقابت های بوکس انتخابی المپیک مشتزن مجارستانی را از پیش رو برداشت.

غلامی بوکسور مجارستانی را از پیش رو برداشت
به گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و سایت فدراسیون بوکس، رقابت های جهانی بوکس باکو که آخرین شانس بوکسورهای آماتور برای کسب سهمیه المپیک به شمار می رود، با حضور 469 بوکسور از 105 کشور در شهر باکو آذربایجان در حال پیگیری است.

سالار غلامی در نخستین دیدار خود در سه راند پیاپی مقابل "جرجو ساوولی" از مجارستان پیروز شد و با اقتدار به جمع شانزده نفر برتر راه یافت.وی در این مرحله با برنده دیدار تاجیکستان و اوکراین دیدار خواهد کرد.

اما در ادامه این رقابت ها امشب( شنبه شب) فروتن گل آرا در 60 کیلوگرم با "رودریگز مندوزا" از دومنیکن مصاف می دهد وامین قاسمی پور در 69 کیلوگرم "جوشا کلی" از بریتانیا را پیش رو دارد.

طبق اعلام فدراسیون جهانی بوکس(آیبا) در رقابت های جهانی باکو در مجموع 39 بوکسور جواز حضور در المپیک 2016 ریو را کسب خواهند کرد. این رقابت ها در سالن "سرحدچی" که در سال 2010 میزبان رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان بوده و حدود 1200 نفر گنجایش دارد، برگزار می‌شود.

ترکیب تیم ملی بوکس کشورمان برای حضور در رقابت های جهانی باکو به قرار زیر است:

52کیلوگرم:سجاد محمدپور
56 کیلوگرم:احسان سپهوندی
60کیلوگرم:فروتن گل آرا
64 کیلوگرم:هادی ماکویی
69کیلوگرم:امین قاسمی پور
75کیلوگرم:سیاوش امیدی
91کیلوگرم:سالار غلامی
به اضافه 91 کیلوگرم:محمد علی شهیدی

تیم ایران در اوزان 49 و 81 کیلوگرم نماینده ای به این مسابقات اعزام نکرده است.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش