اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395032957555428

اردوی آمادگی بعد از انتخابی برگزار می شود

بانوان نوجوان و جوان جودوکار در تاتامی انتخابی تیم ملی

کد: 1395032957555428

http://j.mp/1sLxlS5

، تهران , (اخبار رسمی): مسابقات انتخابی تیم های ملی بانوان نوجوان و جوان ایران طی روزهای 19تا 21 تیرماه در مجموعه ورزشی شهید افراسیابی تهران برگزار خواهد شد.

بانوان نوجوان و جوان جودوکار در تاتامی انتخابی تیم ملی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش، مسابقات انتخابی تیم‌ های ملی دختران نوجوان و جوان جودوی ایران جهت حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا طی روزهای 19 تا 21 تیرماه آینده در سالن شهید افراسیابی برگزار خواهد شد. براین اساس ورزشکاران منتخب از استان‌های تهران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، اصفهان، گیلان، قم، البرز، کرمان، یزد، چهارمحال و بختیاری، فارس، همدان آذربایجان شرقی، زنجان، سمنان، خراسان جنوبی، مرکزی، کردستان و کرمانشاه باید تا 12 تیرماه اعلام آمادگی و فرم های مربوطه را جهت صدور کارت شرکت در مسابقات اعلام کنند.

امور بانوان فدراسیون جودو اعلام کرد که اردوی تیم های ملی نوجوانان و جوانان بلافاصله پس از برگزاری مسابقات انتخابی آغاز خواهد شد.ورود تیم های نوجوانان 19 تیرماه و خروج آنها از اردو 20 تیر خواهد بود و در رده جوانان نیز ورود 20 تیرماه و خروج آنها 21 تیرماه تعیین شده است. 

همچنین براساس اعلام امور بانوان فدراسیون جودو، هر استان در اوزان -40 و -44 نوجوانان و -44 و +78 جوانان تنها یک شرکت کننده می توانند به مسابقات انتخابی معرفی کنند. اردوی تیم های ملی نوجوانان و جوانان نیز 22 تا 26 تیرماه در سالن شهید کبکانیان خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش