اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395033057750012

به منظورتامین کالا و جهیزیه خانوارها

جشنواره رمضانی پاناسونیک آغازشد

کد: 1395033057750012

https://goo.gl/nJo61k

، تهران , (اخبار رسمی): آژندسرویس شبکه خدمات پس از فروش محصولات پاناسونیک در ایران، به مناسبت ماه مبارک رمضان جشنواره تخفیف منحصربفرد و شگفت انگیز محصولات پاناسونیک را برگزار می‌کند.

در ماه مهریانی، چهارمی را مهمانی

جشنواره رمضانی پاناسونیک با عنوان "در ماه مهربانی، چهارمی رو مهمانی" در راستای اهداف حمایت از جوانان در تهیه جهیزیه و تکمیل سبد لوازم خانگی خانوار با محصولات با کیفیت و به صرفه اقتصادی طرح ریزی شده است.
در این جشنواره خریداران می‌توانند با انتخاب چهار کالا از گروه‌های متفاوت محصولات پاناسونیک، یکی از کالاها را به صورت رایگان (هدیه) دریافت کنند.
همان طور که اعلام شد در این طرح هر چهار کالا ( به انضمام کالای رایگان ) ، به صورت انتخابی توسط خریدار تعیین می‌شود و کالایی که کمترین قیمت را در فاکتور داشته باشد در همان زمان خرید، به عنوان کالای هدیه به مشتری ارائه می‌شود.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژندسرویس(آژند قشم)

آژند سرویس به عنوان شبکه خدمات پس از فروش محصولات پاناسونیک از قبیل صوت و تصویری، آشپزخانه، ریش تراش، اپیلاتور، سشوار، حالت دهنده مو، ماشین اصلاح و لوازمی از این دست خدمات خود را از سال 1388 شروع کرده و با توجه به احساس نیاز در سراسر کشور اقدام به توسعه شبکه خدمات پس از فروش محصولات پاناسونیک نمود

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش