اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395033158015452

با دستور فرماندار رامسر به اداره بنیاد مسکن انجام می شود

آغاز ساماندهی آبشار جواهرده رامسر

کد: 1395033158015452

http://j.mp/28Lsr0v

، تهران , (اخبار رسمی): ساماندهی آبشار جواهرده به عنوان بافت با ارزش تا 2 ماه آینده به صورت ماکت در قالب خدمات گردشگری و ضابطه بافت با ارزش طراحی می شود.

جواهرده رامسر

به گزارش روابط عمومی  بنیاد مسکن، محمد ابراهیم غنمی مدیر بنیاد مسکن رامسر با بیان این خبر گفت: طرح ساماندهی آبشار جواهرده برای بهبود فضای آن و پیرو دستور فرماندار رامسر به اداره بنیاد مسکن ارائه شد و این طرح در قالب بافت با ارزش تهیه شده و توسط بنیاد مسکن آماده شد.
وی با اشاره به اینکه هدف این طرح توسط سرمایه گذار باید مهیا و دهیار و شورای جواهرده این طرح را آماده و چندین سرمایه گذار برای اجرای طرح مشخص شد، تصریح کرد: خواسته سرمایه گذار اجرای طرح ظرف 2 ماه آینده و به صورت ماکت در قالب خدمات گردشگری و ضابطه بافت با ارزش طراحی است.

وی درباره مشکلات صدور سند مالکیت روستاهای رامسر و روستای گاورمک گفت: طبق هماهنگی انجام شده با ریاست اداره ثبت و اسناد و املاک و بنیاد علوی و فرمانداری و شورای اسلامی گاو رمک در خصوص بررسی روند مشکلات صدور سند مالکیت در راستای قانون الحاقی و ساماندهی تولید و عرضه مسکن مقرر شد که متقاضیان صدور سند مالکیت با هماهنگی شورای اسلامی نسبت به تشکیل پرونده در بنیاد علوی و پس از اخذ بنیاد مسکن نسبت به تعیین تکلیف وضعیت ملک در بنیاد علوی با هماهنگی اداره ذیربط اقدام کرده تا اداره ثبت اسناد و املاک نسبت به صدور سند مالکیت اقدام کنند.

وی تصریح کرد: طرح هادی در 90 روستا انجام شده و در حال حاضر در 40 روستا بالغ بر 1 میلیارد تومان اعتبار طرح های هادی در دست اجرا است .

این مقام  مسئول افزود: در تمامی روستاهای بالای 200 خانوار تهیه طرح هادی انجام شده و در سال 95 این بنیاد دست به بازنگری طرح ها به تعداد 12 طرح زده است. 
وی درباره صدور سند مالکیت به روستائیان گفت: در این بخش صدور سند مالکیت در قالب قانون الحاقی و ساماندهی تولید عرضه و مسکن در سال گذشته با هماهنگی شورای اسلامی روستاها و اداره ثبت و اسناد و املاک در قالب 2 روستا به تعداد 200 برگ سند مالکیت به متقاضیان واگذار و در سال جاری در 400 روستا در دست اقدام دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بنیاد مسکن

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در تاریخ 21 فروردین سال 1358 به فرمان حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی‌ایران به منظور تأمین مسکن محرومان ومتولی توسعه و عمران روستاهای کشور و ساخت واحدهای مسکونی شهرها در چارچوب سیاست‌ها و برنامه‌های دولت جمهوری اسلامی‌ایران تشکیل گردیده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان