اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395033158365428

درستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک اعلام شد

حضور ایران دربازی های ریو با بهترین وضعیت

کد: 1395033158365428

http://j.mp/28JQlJb

، تهران , (اخبار رسمی): وزیر ورزش و جوانان در دهمین جلسه ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک با تشکر از زحمات کلیه فدراسیون های ورزشی و کمیته ملی المپیک و پارالمپیک گفت: با حمایت مطلوب دولت از کاروان های اعزامی ایران، با بهترین وضعیت فنی و فرهنگی در بازی های ریو حاضر می شویم.

حضور ایران دربازی های ریو با بهترین وضعیت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی با اشاره به زمان کوتاه باقی مانده تا آغاز این بازی ها اضافه کرد: خوشبختانه هماهنگی خوبی بین وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک  و پارالمپیک برای حضوری موفق در این بازی ها وجود  دارد و امیدوارم سهمیه ایران از عدد 60 برای المپیک فراتر برود.

 وزیر ورزش و جوانان از اعضای ستاد خواست با دقت و وسواس لازم پیگیر مطالبات و نیازهای قهرمانانی که کسب سهمیه کرده اند تا زمان اعزام به بازی ها باشند.
 
گودرزی همچنین از برگزاری مراسم بدرقه کاروان ایران برای بازی های ریو خبر داد و گفت: ان شاالله در هفته آخر تیرماه تلاش می کنیم این مراسم برگزار شود.
 
در این جلسه اصغر رحیمی سرپرست کاروان ایران در بازی های المپیک ، اشرفی دبیر کمیته ملی پارالمپیک، روسای فدراسیون های دو و میدانی و تکواندو گزارشی از روند اقدامات صورت گرفته برای بازی های المپیک و پارالمپیک ارائه کردند. 
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش