اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040659555428

برای شرکت درتورنمنت آزاد

نماینده بوکس ایران به چین می‌ رود

کد: 1395040659555428

https://goo.gl/5KtXQ1

، تهران , (اخبار رسمی): بوکسور المپیکی ایران برای حضور در تورنمنت آزاد چین، فردا عازم شهر "گویان" این کشور خواهد شد..

نماینده بوکس ایران به چین می‌ رود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، احسان روزبهانی ملی‌پوش وزن 81 کیلوگرم ایران که از طریق شرکت در مسابقهات بوکس حرفه‌ای آیبا APB توانست سهمیه المپیک 2016 ریو را کسب کند، فردا به چین می‌رود تا در تورنمنتی که از 8 تیر در شهر "گویان" این کشور آغاز می‌شود شرکت کند.
مراسم وزن‌کشی و قرعه‌کشی این رقابت‌ها چهارشنبه 9 تیرماه برگزار خواهد شد.
در این رقابت ها بوکسورهایی از اروپا، آسیا و اقیانوسیه در 10 وزن مردان با یکدیگر به رقابت می پردازند و به نفرات اول تا سوم هر وزن به ترتیب پنج هزار، سه هزار و هزار دلار جایزه نقدی تعلق می گیرد.
غلامرضا کریمی به عنوان مربی و علی چراغی به عنوان مربی بدنساز احسان روزبهانی را در این سفر همراهی خواهند کرد.
اکبر احدی مربی اختصاصی روزبهانی نیز برای هدایت امین قاسمی پور و سجاد محمد پور در رقابت های APB&WSB (حرفه ای و نیمه حرفه ای) راهی کشور ونزوئلا می شود و در تورنمت چین روزبهانی را همراهی نخواهد کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش