اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040659685428

بانوی طلایی وودبال جهانی تقدیر شد

کد: 1395040659685428

http://j.mp/28ZebRY

، تهران , (اخبار رسمی): با حضور استاندار سمنان از ورزشکار سمنانی که در مسابقات جهانی وودبال کره جنوبی حائز کسب مقام اول شده بود تقدیر شد.

بانوی طلایی وودبال جهانی تقدیر شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان؛ خباز استاندار سمنان به اتفاق فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با حضور در منزل بهناز قدس ورزشکار سمنانی که به همراه تیم ملی کشورمان در مسابقات جهانی وودبال جی جو کره جنوبی حائز مقام اول و کسب مدال ارزشمند طلا  و لقب بازیکن فنی را از آن خود کرده بود، تقدیر به عمل آورد.
وی در این دیدار اظهار داشت: وقتی ورزش جنبه قهرمانی پیدا می کند و ورزشکاران در عرصه های جهانی می درخشند این ارزش تبدیل به غرور ملی می شود.وی اذعان داشت: در سالهای اخیر بانوان کشورمان توانستند در مجامع بین المللی در رشته های مختلف ورزشی بدرخشند و بتوانند مانند آقایان مراحل قهرمانی را طی کنند .
شایان ذکر است بهناز قدس ملی پوش سمنانی وارزنده وودبال کشور درخرداد ماه سال جاری در مسابقات جهانی وودبال جی جو کره جنوبی موفق به ثبت ضربه گیت این وان و کسب مدال ارزشمند طلا شد و لقب بازیکن فنی را گرفت.
یکی از رشته هایی که در دهه های اخیر در جنوب شرق آسیا و کشور تایوان شکل گرفته، رشته ورزشی وودبال (woodball) است. این ورزش ترکیبی از گلف و چوگان است که تمام ابزار و وسایل آن از چوب تهیه شده و در عین سادگی قوانین و بازی آن، از قابلیت دسترسی بالایی برای همه افراد جامعه برخوردار است. رشته وودبال فدراسیون جهانی و آسیایی دارد که مقر آن در تایوان و مالزی است و جدای کشورهای آسیایی عضو، چندین کشور نیز از اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی و آفریقا نیز در آن عضویت دارند.در این میان، انجمن وودبال کشورمان نیز پس از راه اندازی یکساله به عضویت فدراسیون جهانی درآمد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش