اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040859905428

کانون پیشکسوتان ورزش البرز راه اندازی می شود

کد: 1395040859905428

https://goo.gl/CkGFqa

، تهران , (اخبار رسمی): سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز از راه اندازی کانون پیشکسوتان ورزش استان خبر داد.

کانون پیشکسوتان ورزش البرز راه اندازی می شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  وزارت ورزش و جوانان و روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ نشست هم اندیشی با پیشکسوتان ورزش استان البرز با حضور امیر عفراتی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ نادر وادی خیل معاون توسعه امور ورزش اداره کل، قدرت ا... شمیرانی معاون فرهنگی و امور جوانان و سرپرست معاونت توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل و جمعی از پیشکسوتان و روسای هیئت های ورزشی استان البرز در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان برگزار شد.

در این نشست امیر عفراتی با قدردانی از اهتمام و تلاش دلسوزان ورزش استان برای توسعه ی این حوزه گفت: ورزش استان البرز همواره جزو استان های برتر کشور و دارای قهرمانان و استعدادهای بیشمار ورزشی است که این مهم، بحث ساماندهی و نظم بخشیدن به آن را بیش از پیش می طلبد.
وی با درخواست از ابراهیم جوادی پیشکسوت کشتی و قهرمان اسبق جهان و المپیک برای پیگیری راه اندازی کانون پیشکسوتان ورزش البرز تاکید کرد: مدیران اداره کل و بخش های مختلف ورزش و جوانان باید همکاری و تعامل لازم را برای راه اندازی این کانون داشته باشند.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز با اشاره به اهمیت ورود بخش خصوصی به ورزش افزود: با توجه به وجود صنایع و کارخانجات متعدد و دارای ظرفیت بالا در استان البرز، هیئت ها در زمینه همکاری و ورود بخش خصوصی به ورزش توجه ویژه ای داشته باشند چرا که این مسئله می تواند روند توسعه ورزش استان را تقویت و تسریع بخشد.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش