اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040860155452

بنیاد مسکن تاکید کرد

رعایت اصول مهندسی در ساخت و ساز نقاط روستایی

کد: 1395040860155452

http://j.mp/28XDJeJ

، تهران , (اخبار رسمی): معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بر لزوم رعایت اصول مهندسی در ساخت واحدهای مسکونی در نقاط روستایی تأکید کرد.

رعایت اصول مهندسی در ساخت و ساز نقاط روستایی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، عزیز‌الله مهدیان در حاشیه بازدید از روند ساخت و سازها در روستای زلزله زده سنگک شهرستان ساوه  اظهار داشت: همانطور که رعایت اصول مهندسی در ساخت و ساز شهری باید مد نظر قرار گیرد، در روستاها نیز این مهم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و باید در دستور کار قرار گیرد.

وی تصریح کرد: رعایت اصول مهندسی و به کار بردن مصالح مرغوب هنگام ساخت و ساز روستایی موجب مقاوم سازی واحدهای روستایی در برابر حوادثی چون سیل و زلزله می‌شود. معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اضافه کرد: هنگام بروز حوادث طبیعی همچون زلزله این روستاها هستند که بیشترین آسیب را می‌بینند و این هم به دلیل عدم رعایت اصول مهندسی در هنگام ساخت و ساز است. مهدیان با اشاره به افزایش سقف تسهیلات ساخت واحدهای مسکونی گفت: خوشبختانه میزان تسهیلات ساخت واحدهای مسکونی در نقاط روستایی به 20 میلیون تومان افزایش یافته که این مهم فرصت خوبی برای ساخت و ساز است.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بنیاد مسکن

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در تاریخ 21 فروردین سال 1358 به فرمان حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی‌ایران به منظور تأمین مسکن محرومان ومتولی توسعه و عمران روستاهای کشور و ساخت واحدهای مسکونی شهرها در چارچوب سیاست‌ها و برنامه‌های دولت جمهوری اسلامی‌ایران تشکیل گردیده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان