اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040960305428

بوشهر آخرین منزلگاه اسکواش ایران شد

کد: 1395040960305428

http://j.mp/28ZokdO

، تهران , (اخبار رسمی): با پی گیری های مداوم، بوشهر تنها استان کشور که هیات اسکواش در آن راه اندازی نشده بود، هیات اسکواش راه اندازی شد.

بوشهر آخرین منزلگاه اسکواش ایران شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون اسکواش، پس از ماه ها رایزنی با  مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان بوشهر و اخذ موافقت وی هیات اسکواش استان بوشهر راه اندازی و ناخدا سوم، علی اکبر پناه، مدیر تربیت بدنی و ورزش نیروی دریایی بوشهر به فدراسیون پیشنهاد داده شد که مسعود سلیمانی طی حکمی پناه را به عنوان اولین سرپرست هیات اسکواش استان یاد شده منصوب کرد.

از اهداف فدراسیون از بدو مسئولیت سلیمانی راه اندازی اسکواش در کلیه استان های کشور بود که با 18 مرکز استان کار آغاز شد و امروز با ورود بوشهر به عرصه اسکواش و با احتساب اسکواش منطقه آزاد کیش 31 مرکز فعال اسکواش در کشور وجود دارد.

در حکم پناه آمده است ظرف مدت 3 ماه با ایجاد و شناسایی ظرفیت های استان نسبت ترویج توسعه و رشد این ورزش مفرح و زیر مجموعه های آن در استان بوشهر تمام تلاش خود را بکار گیرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش