اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041462455364

اولین وام ازدواج بانک قوامین پرداخت شد

کد: 1395041462455364

http://j.mp/29kFZjV

، تهران , (اخبار رسمی): نخستین وام ازدواج 10 میلیون تومانی بانک قوامین در استان تهران و در شعبه آزادی به زوج جوان تهرانی پرداخت شد.

وام ازدواج

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک قوامین، داود مرتضایی فر مدیر شعب بانک در غرب تهران با اعلام این خبرگفت : زوج های جوان پس از ثبت نام در سامانه ازدواج بانک مرکزی به آدرس  ve.cbi.ir  و انتخاب بانک قوامین می توانند از تسهیلات مذکور با کارمزد 4 درصد و بازپرداخت 48 ماهه بهره مند شوند.

وی ضمن آرزوی سعادت وخوشبختی برای تمامی زوج های جوان خاطرنشان کرد : شعب بانک قوامین  آمادگی پرداخت وام ازدواج 10میلیون تومانی به هر یک از زوجین را در اسرع وقت دارا  است.

مرتضایی فر افزود:  مشارکت مردمی در طرح قرض الحسنه خاتم با هدف تسهیل در ازدواج و تامین اشتغال و مسکن جوانان امکان بیشتری را برای پرداخت تسهیلات به جوانان فراهم می آورد..

بر اساس این گزارش هم اکنون پرداخت وام ازدواج در شعب بانک قوامین در استان های تهران ، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی آغاز شده است و ارائه این نوع تسهیلات در سایر استان ها نیز در حال بررسی است که نتایج آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک قوامین

انک قوامین در ابتدای دهه 70 حضور در نظام پولی وبانکی کشور را با نام صندوق قرض الحسنه ناجا تجربه کرد و پس از آن درسال 79 با تغییر نام به موسسه پس انداز وقرض الحسنه قوامین برگی نو در دفتر خدمات بانکی باز نمود و رسالت خود را از خدمت رسانی به کارکنان ناجا به عموم مردم تسری داد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بانک، بیمه و سرمایه | شهر و جامعه