اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041462495428

از سوی رییس فدراسیون ورزش های همگانی

برنامه های هفته المپیک اعلام شد

کد: 1395041462495428

http://j.mp/29blen2

، تهران , (اخبار رسمی): برنامه های فدراسیون ورزش های همگانی را برای هفته المپیک تشریح شد.

برنامه های هفته المپیک اعلام شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، در این نشست که با حضور علی مجدآرا رییس فدراسیون ، غلامرضا کمانه نایب رییس ، محمدرضا دوست محمدی دبیر ، حسین کهندانی و جمال امید نمایندگان کمیته ملی المپیک و اصحاب رسانه برگزار شد، علی مجدآرا، بیان‌ کرد: فدراسیون ورزشهای همگانی بر مبنای سند توسعه‌ای ورزش‌های همگانی که چشم انداز آن حرکت به سوی ایرانی فعال ، شاداب و سالم تا سال 1404 با شرکت حداقل 50 درصد از مردم در ورزش‌های همگانی برنامه‌ریزی هایی را انجام داده‌ است.
او ادامه‌ داد: خلاصه‌ترین تعریف از ورزش همگانی این است که هر کسی در هر مکانی بدون محدودیت و با کمترین هزینه به نیازهای حرکتی خود پاسخ مثبت دهد.
فدراسیون ورزش‌های همگانی نیز در سال گذشته سند تحول و تعالی فدراسیون را تدوین کرد و در آن 40 طرح مد نظر گرفته شد که یکی از آنها هفته‌ " المپیک " است.
مجدآرا گفت: طبق اساسنامه کمیته ملی المپیک (بند پ ماده سه) که در آن آمده است سازماندهی و ترغیب مردم باید در دستور کار قرار گیرد، فدراسیون ورزش همگانی نیز برای هفته‌ " المپیک" برنامه‌ریزی های خوبی را انجام داده است. ما حتی جلساتی را با رییس و دبیر کل کمیته ملی المپیک داشتیم تا این هفته‌ پر بارتر برگزار شود.
رییس فدراسیون ورزش همگانی ادامه‌ داد: هفته‌ " المپیک" از شنبه 19 تیر ماه تا جمعه بیست و پنجم تیر ماه است و در هر روز آن برنامه‌هایی را در نظر گرفته شده است که در تمامی استان‌های کشور صورت خواهد گرفت.
برنامه هفته‌ " المپیک" به شرح زیر است:
شنبه 19 تیر " المپیک و طبیعت"
یکشنبه 20 تیر " المپیک و کودکان"
دوشنبه 21 تیر " المپیک و جوانان"
سه‌شنبه 22 تیر " المپیک و بانوان"
چهارشنبه 23 تیر " المپیک و سالمندان"
پنجشنبه 24 تیر " المپیک و معلولان، جانبازان و ایثارگران و اقلیت‌ها"
جمعه 25 تیر "دوی المپیک برای مردان"

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش