اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041462545428

آئین نامه مالی و معاملاتی فدراسیون های ورزشی ابلاغ شد

کد: 1395041462545428

http://j.mp/29bqG9P

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرکل پشتیبانی وامور رفاهی وزارت ورزش و جوانان از تصویب آئین نامه مالی و معاملاتی فدراسیون های ورزشی آماتوری جمهوری اسلامی ایران با امضای دکتر گودرزی خبرداد.

آئین نامه مالی و معاملاتی فدراسیون های ورزشی ابلاغ شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، رئیس کارگروه بررسی اصلاح و تهیه و تنظیم آئین نامه مالی و معاملاتی فدراسیون های ورزشی آماتوری جمهوری اسلامی ایران، در خصوص تصویب این آئین نامه گفت: فدراسیون های ورزشی باید از امروز کلیه امور مالی و معاملاتی و محاسباتی خود را بر اساس دستورالعمل این آئین نامه انجام دهند.
محمدمراد مانگشتی با تاکید به این نکته که از این پس آئین نامه مذکور ملاک ارزیابی و سنجش امور مالی و معاملاتی فدراسیون ها قرار می گیرد، افزود: بر این اساس مسائل مالی و معاملاتی فدراسیون های ورزشی شفاف و اصولی خواهد شد و جای هیچ ابهامی باقی نخواهد ماند.
وی با بیان این که کلیه خزانه داران و رؤسای فدراسیون ها ملزم به رعایت مفاد این آئین نامه هستند، گفت: با هرگونه تخلف و سرباز زدن از اجرایی شدن این آئین نامه برابر مقررات قانونی برخورد خواهد شد؛ خوشبختانه نظر دستگاه های نظارتی نظیر دیوان محاسبات و بازرسی در آن لحاظ شده است.
رئیس کارگروه بررسی اصلاح و تهیه و تنظیم آئین نامه مالی و معاملاتی فدراسیون های ورزشی در ادامه در خصوص بند های این آئین نامه، اظهار داشت: آئین نامه مذکور در سه فصل شامل تعاریف و کلیات، امور مالی، امور معاملاتی و 69 ماده و 49 تبصره تهیه شده است که درآینده به صورت کتابچه در اختیار فدراسیون ها قرار می گیرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش