اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041963755428

با 19 کاندیدا انجام می شود

برگزاری انتخابات فدراسیون اسکی

کد: 1395041963755428

http://goo.gl/d7PPd8

، تهران , (اخبار رسمی): انتخابات فدراسیون اسکی 6 مردادماه با حضور 19 کاندیدا برگزار خواهد شد.

برگزاری انتخابات فدراسیون اسکی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، بنا بر اعلام مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها و باشگاه های وزارت ورزش و جوانان، سید عبدی افتخاری، بیژن خطیبی، علی ستوده، افسانه شمشکی، سیدیاسین صید، حسین کلهر، پیام محبی، سیدحمید مهدوی، سیدهوشیار میردامادی، میترا نوری، بهاره خیرخواه، مرتضی ساوه شمشکی، جواد شهلایی باقری، سیدمجتبی صید، سیدحسن طباطبایی، رستم کلهر، سیروس معدندار، سیدرضامیرابوطالبی و سیدمصطفی میرهاشمی روته، کاندیدای ثبت نام شده برای حضور در انتخابات فدراسیون اسکی هستند.

بر این اساس، رعایت قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان مصوب 15 فروردین ماه سال 91 برای تصدی ریاست فدراسیون، همچنین رعایت قوانین اعلام شده از سوی بازرسی کل کشور در مورد افراد دوشغله، بازنشسگان و اعضاء شورای شهر برای حضور در انتخابات الزامی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش