اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041963765428

از امروز انجام می شود

آغاز 2 رویداد بین المللی شطرنج در ایران

کد: 1395041963765428

http://goo.gl/fphvdD

، تهران , (اخبار رسمی): مسابقات جام ستارگان به میزبانی بندر انزلی و مسابقات قهرمانی شطرنج مدارس آسیا به میزبانی تهران، از فردا برگزار می شود.

آغاز 2 رویداد بین المللی شطرنج در ایران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، رقابت های ستارگان شطرنج ایران و جهان با نام « جام ستارگان» از بیست تیرماه به مدت 10 روز در شهر انزلی برگزار خواهد شد که 10 نماینده از ایران و 10 شطرنج باز نیز از کشورهای انگلستان، ارمنستان، ‌آمریکا، فرانسه، اوکراین، ‌چین، ‌روسیه، هلند، گرجستان و هندوستان در این رقابت ها با یکدیگر رقابت می کنند.
دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی شطرنج مدارس آسیا نیز با حضور 480 شطرنج باز قاره کهن از 17 کشور، از امروز در تهران برگزار می شود.
این رقابت ها در شش رده سنی هفت تا 17 سال و سه بخش استاندارد، سریع و نیمه سریع برگزار خواهد شد که «کیرسان ایلیومژینوف» رئیس فدراسیون جهانی شطرنج مهمان ویژه این دوره است. ضمن آن که «آناتولی کارپف» قهرمان 17 دوره شطرنج جهان نیز دعوت فدارسیون شطرنج ایران را برای حضور در ایران پذیرفته است.
100 شطرنج باز دختر ایرانی و 180 شطرنج باز پسر ایرانی نیز در این رقابت ها حضور دارند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش