اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041963775428

15 بدمینتون باز به اردو دعوت شدند

کد: 1395041963775428

http://goo.gl/U6NLQI

، تهران , (اخبار رسمی): فدراسیون بدمینتون 15 بازیکن رده سنی بزرگسالان را به نخستین مرحله اردوی ارزیابی و انتخابی دعوت کرد.

15 بدمینتون باز به اردو دعوت شدند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  پایگاه  خبری وزارت ورزش و جوانان از  فدراسیون بدمینتون، بازیکنان دعوت شده سروش اسکندری، علیرضا فغفوری و علیرضا قاسمی از زنجان، فرزین خانجانی، محمدرضا خانجانی، آرمین زکی زاده، ارسلان زرگان و اشکان فصاحتی از تهران، حسن متقی، عرفان جوینده و نادر مینایی از گیلان، مهران شهبازی از کردستان ، حمید حیدری شفق از کرمانشاه، مسعود پیروزی و محمد طاهر زاده از گلستان هستند.
این بازیکنان باید 24 تیرماه در محل کمپ فدراسیون بدمینتون خود را به مسئولان کمپ معرفی کنند.
بازیکنان دعوت شده در روزهای 25 تا 27 تیرماه زیر نظر صادق کرباسی سرمربی تیم ملی بدمینتون بزرگسالان به انجام آزمون تست آمادگی جسمانی خواهند پرداخت و در صورت کسب حدنصاب به مرحله مسابقات انتخابی راه می یابند.
رقابت های انتخابی به صورت دوره ای یک نفره است و شش بازیکن برتر به مسابقات انتخابی به اردو دعوت شده و دو بازیکن دیگر به عنوان بازیکنان ذخیره برای برنامه های آینده انتخاب می شوند و همچنین بازیکنان اول و دوم این رقابت ها به مسابقات برون مرزی اعزام می شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش