اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042063955567

ملی پوش وزنه برداری عدم ثبت رکوردش را توضیح داد

آسیب دیدگی مرا از شرایط آرمانی دور کرد

کد: 1395042063955567

http://goo.gl/q2ssSH

، تهران , (اخبار رسمی): ملی پوش وزنه برداری کشورمان اعتقاد دارد آسیب دیدگی از ناحیه زانو در روزهای ابتدایی اردوی کلاچای او را از شرایط آرمانی دور کرده بود که نتوانسته رکوردهای راضی کننده ای را به ثبت برساند.

آسیب دیدگی مرا از شرایط آرمانی دور کرد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، سید ایوب موسوی وزنه بردار ملی پوش دسته 85 کیلوگرم کشورمان در خصوص تمرینات تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان در اردوی کلاچای تصریح کرد: تمریناتم در10 روز نخست اردوی کلاچای خوب پیش می رفت ولی پس از آسیب دیدگی زانویم نتوانستم تا زمان رکوردگیری، تمرینات مداوم و مستمر خودم را ادامه دهم.این آسیب دیدگی مرا از شرایط آرمانی دور کرد تا به حد مطلوب و دلخواه آماده رکورد گیری نشوم.

موسوی در خصوص عملکرد اخیر خود در مسابقات جام فجر و رکوردگیری تیم ملی در اردوی کلاچای تاکید کرد: در رقابتهای جام فجر رکورد مجموع 362 کیلوگرم را بالای سر بردم. در رکورد گیری نهایی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان که درکلاچای به رکورد 365 کیلوگرم دست یافتم. این رکورد ها اصلاً راضی کننده نیست و خودم نیز از وزنه های که مهار کردم راضی نیستم.

وی ادامه داد: آسیب دیدگی از ناحیه زانو دلیل اصلی افت من در روزهای اخیر و رکوردگیری بود تا نتوانم به رکوردهای مناسب دست یابم. هم اکنون از نظر جسمانی شرایط خوبی دارم تا در روزهای باقی مانده به وزنه های مدنظر سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی دست پیدا کنم.
ملی پوش دسته 85 کیلوگرم تیم ملی کشورمان خاطرنشان کرد: زمان کمی تا المپیک2016 ریو باقی مانده است و تمامی نفرات حاضر در اردوی تیم ملی خود را آماده این رویداد بزرگ ورزشی می کنند. من هم  مانند دیگر ملی پوشان تلاش می کنم به بهترین نحو خود را به شرایط آرمانی برسانم. اگر جز نفرات حاضر تیم ملی وزنه برداری کشورم در بازی های المپیک بودم با تمام قدرت به دنبال مدال آوری هستم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون وزنه‌برداری جمهوری اسلامی ایران(مخفف انگلیسی: IRIWF) یک مؤسسه عمومی غیردولتی و دارای شخصیت حقوقی در ایران است که امور مربوط به وزنه‌برداری در ایران را اداره می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش