اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042264715428

معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان تشریح کرد

مزایای استخدام قهرمانان ورزشی

کد: 1395042264715428

https://goo.gl/mYnSWc

، تهران , (اخبار رسمی): معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: نتایج پیگیری و تحقق الزامات قانونی در ورزش، رکن بسیار مهمی در توسعه ورزش کشور است.

تحقق الزامات قانونی رکن مهم توسعه ورزش است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، رباب شهریان در خصوص تصویب دو لایحه اخیر هیئت دولت در زمینه ورزش گفت: پس از پیگیری های وزارت ورزش و جوانان و تأیید لایحه نظام تخصصی ورزش در هیات  دولت، خبر خوش دیگری در خصوص تصویب آیین نامه استخدام ورزشکاران قهرمان المپیک و پارالمپیک، جهانی و بازی های آسیایی فضای ورزش کشور را مجدداً با استقبال بی نظیری روبرو کرد. همه بر این باورند که در طول تاریخ ورزش کشور، تصویب لایحه فوق برگ زرینی در کارنامه دولت تدبیر و امید و وزارت ورزش و جوانان خواهد بود.

وی ادامه داد: با تصویب آیین نامه استخدام  ورزشکاران و قهرمانان در دولت، مزایای آن بی شک در آینده ای نه چندان دور سایه بر موفقیت های ورزشی کشور عزیزمان خواهند انداخت.

 معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در خصوص مزایای آیین نامه استخدام  ورزشکاران و قهرمانان  تصریح کرد: از بعد قهرمانی تصویب این لایحه بی شک انگیزه و اراده ورزشکاران برای دستیابی به سکوهای بین المللی، تقویت شده و خواهیم دید که میزان مدال آوری ما در سنوات آینده قابل مقایسه با گذشته نخواهد بود. همچنین از بعد همگانی، با افزایش قهرمانی ها، بی شک خانواده ها تمایل و رغبت بیشتری برای حضور فرزندانشان در میادین ورزشی خواهند داشت و از بین آنان می توان تیم های ملی را تقویت کرد چرا که خانواده ها از آینده شغلی فرزندانشان مطمئن خواهند شد.

وی ادامه داد: از  منظر اجتماعی نیز ورزش حرفه ای جزء مشاغل محسوب می شود، بطوری که نگاه اجتماع به ورزشکاران مثبت تر شده و ورزشکاران دارای منزلت اجتماعی بیش از بیش خواهند شد ضمن این که در زمینه فرهنگ سازی نیز فرهنگ غنی ایرانیان در خصوص گرایش به ورزش پربارتر خواهد شد.

شهریان در پایان بازتاب بین المللی این لایحه را  نشان دهنده ارزشمند بودن آن عنوان کرد و افزود: نگاه ویژه دولت به قهرمانان پارالمپیکی و فرزندان گرانقدر آنان کاری اخلاقی و ستودنی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش