اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042867485428

معاون وزیر ورزش و جوانان خبر داد

پاداش 10 میلیونی برای هر ورزشکار المپیکی

کد: 1395042867485428

https://goo.gl/t4EGT1

، تهران , (اخبار رسمی): معاون وزارت ورزش و جوانان گفت: در جلسه‌ای که با مسئولان سازمان مدیریت داشتیم گزارش المپیکی‌هایمان را ارائه دادیم و به احتمال زیاد در اوایل مرداد ماه به فدراسیون‌ها پول پرداخت می‌کنیم.

پاداش 10 میلیونی برای هر ورزشکار المپیکی

به‌ گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیدمناف هاشمی در حاشیه بازدید از تمرینات تیم ‌ملی والیبال درباره حمایت از این تیم، گفت: خوشحال هستم که سرتمرین تیم ‌ملی والیبال قبل از حضور در بازی‌های المپیک ریو حاضر شده ام. طی صحبتی که در شورای معاونان صورت گرفت قرار بر این شد که بیشتر از گذشته در تمرینات تیم‌های المپیکی حضور داشته باشیم.
وی ادامه داد: خوشبختانه والیبال مشکل زیادی ندارد و باقی تیم‌های ما نیز از شرایط مطلوبی برخوردار هستند. حضور مسئولان در تمرینات باعث انرژی بخشی به فدراسیون و بازیکنان می‌شود و امیدوارم حالا که بعد از حدود 50 سال والیبال ایران المپیکی شده است بتواند در گام های نخست اتفاقات خوبی را رقم بزند و ما نتایج خوبی را بگیریم.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزیر ورزش و جوانان درباره برگزاری مراسم بدرقه ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی با حضور رییس جمهور عنوان کرد: مراسم بدرقه چهارشنبه با حضور رییس جمهور صورت می‌گیرد و ما هماهنگی‌های لازم را انجام داده‌ایم و به احتمال فراوان ورزشکاران با تشویق همه جانبه رییس جمهور در این مراسم روبرو می‌شوند.
هاشمی افزود: قرار است از تمامی ورزشکاران المپیکی تقدیر و تشکر صورت گیرد. امیدواریم که بتوانیم ضمن تشکر معنوی به ورزشکارانمان هدیه ای هم بدهیم و فکر نمی‌کنم که این هدیه کمتر از 10 میلیون تومان باشد. البته این غیر از تشویق هایی بوده است که تاکنون صورت گرفته است.
او در ادامه خاطر نشان کرد: تمامی پاداش ها بین ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی یکی است و از همان روز نخست و در بحث تشویق تمام تلاش خودمان را انجام داده‌ایم تا هیچ تفاوتی بین آن ها قائل نشویم. هر چند که کسب سهمیه المپیک سخت تر است.
معاون امور مالی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان در پایان گفت: دیروز جلسه‌ای را با واعظ مهدوی داشتیم و گزارش کاملی از المپیکی هایمان ارائه دادیم و وضعیت نقدینگی مان را مشخص کردیم. به احتمال زیاد سازمان مدیریت ظرف چند روز آینده پرداختی را به ما خواهد داشت و ما هم هفته‌ اول مرداد ماه پرداخت‌هایمان را به فدراسیون‌ها انجام می‌دهیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش