اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042967495428

معرفی بزرگترین حامی مالی تاریخ اسکی ایران

کد: 1395042967495428

http://goo.gl/wm7Rzz

، تهران , (اخبار رسمی): بزرگترین حامی مالی تاریخ فدراسیون اسکی ایران معرفی شد.

معرفی بزرگترین حامی مالی تاریخ اسکی ایران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکی، با تلاش‌ها و رایزنی‌های گسترده صورت گرفته در جهت حمایت مالی و اجرای برنامه‌های فدراسیون از سوی احمد سعادت مند سرپرست فدراسیون اسکی و مصطفی سعیدی سرپرست کمیته اقتصادی و بازاریابی این فدراسیون یک تفاهم‌نامه مالی به مدت یک سال با بخش خصوصی منعقد شد.

با انعقاد این قرارداد فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران در زمره فدراسیون‌های برتر در کسب درآمد و جذب اسپانسر در سال اقتصاد مقاومتی قرار می‌گیرد.
بر اساس منویات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه جدی به اقتصاد مقاومتی و با توجه به شرایط رکود اقتصادی در کشور این تفاهم‌نامه مالی یک نقطه عطف بسیار بزرگ در تاریخ ورزش و اسکی ایران محسوب می‌شود.
این اتفاق در حالی صورت که فدراسیون اسکی در دوره گذشته بدهی بیش از 9 میلیارد ریالی برجای گذاشته و سبب سلب اعتماد فعالین اقتصادی نسبت به این رشته ورزشی شده بود، اما در دوره جدید مدیریتی این فدراسیون (کم‌تر از 5 ماه) علاوه بر اجرای برنامه‌های کامل فدراسیون نظیر برگزاری 5 دوره رقابت‌های اسکی در رشته‌های مختلف و دو اعزام برون مرزی برخی بدهی‌های برجای مانده از سنوات گذشته نیز تسویه شد.
اسپناسر فدراسیون اسکی در مسابقات، میزبانی‌ها، اردوها، رویدادها مختلف و ... به حمایت از این رشته ورزشی می‌پردازد و دغدغه‌های مالی فدراسیون که از گذشته برجای مانده را تا حدود زیادی برطرف خواهد کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش