اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050570895715

12 دلیلی که شما را راهی سفر می کند

کد: 1395050570895715

https://goo.gl/N8s3gj

، تهران , (اخبار رسمی): محققان می گویند:" تماشای 40 ثانیه ای منظره ای از طبیعت تمرکز و عملکرد شما را در فعالیت بعدیتان تقویت می کند." پس همین حالا دست بجنبانید و برنامه هایتان را برای سفری مفرح جفت و جور کنید.

12 دلیلی که شما را راهی سفر می کند

افرادی که تعطیلات خود را نادیده نمی گیرند،65% بیشتر در کار خود پیشرفت خواهند داشت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی هلدینگ گردشگری مارکوپولو، چون شما یکی از ساکنان زمین هستیدپس به احتمال 99% سفر را دوست دارید.سفر چیزی فراتر از یک غروب زیبا و چشم اندازی فوق العاده است و بر روح و ذهن شما تاثیر فراوان و البته مثبتی دارد.امیدواریم که پس از خواندن این 12 نکته طلایی شما را چمدان به دست ببینیم !
یک:سفر به خلاقیت شما کمک می کند.دکتر ویلیام مادوکس می گوید:پیوند انسانها با فرهنگی جدید، هویتی تازه به آنها می بخشد که این باعث بروز خلاقیت های بیشتری می شود.
دو:سفر اعتماد را در شما بیشتر می کند: هر چه افراد مرزهای بیشتری را طی می کنند،حس اعتماد به دیگران و جهان اطراف نیز در آنها گسترش می یابد.
سه:قدرت بیشتری در حل مشکلات خواهید داشت: سفر و مشاهده فرهنگ های متفاوت،ذهن شما را به سوی راه حل های بیشتری باز می کند.
چهار:دیدن چشم اندازهای طبیعی با شکوه و زیبا، شما را متواضع تر می کند.
پنج:امتحان کردن چیزهای تازه در سفر باعث می شود اتفاقات زندگی را با آغوش بازتری بپذیرید.
شش:سفر شما را باهوش تر می کندرفتن به فراسوی مرزها حواس شما را تقویت می کند.

هفت:در سفر خود را دوباره بسازید: اریک وینر می گوید: مکانت را عوض کن تا خودت را عوض کنی.

هشت:شجاعت شما را افزایش می دهد: هرچه بیشتر سفر کنید،ترس و وسواس بیشتر از شما دور می شود.
نه:سفر شما را شادتر می کند: انتظار برای رفتن به سفری که برای آن تدارک دیده اید سبب شادی شما می شود.
ده:سفر باعث پیشرفت شغلی شما می شود: در آخرین مطالعه موسسه آمریکایی یو اس تراول مشخص شد، افرادی که تعطیلات خود را نادیده نمی گیرند،65% بیشتر در کار خود پیشرفت خواهند داشت.
یازده:سفر شما را صبورتر می کن: چیزهای کوچکی که در لحظه آزار دهنده به نظر می رسند، در طولانی مدت شخصیت شما را می سازند.تاخیر،بدشانسی و گاهی از دست دادن باعث صبور شدن شما می شود.
دوازده:سفر باعث می شود که با کم و کاستی های زندگی بهتر کنار بیایید: قرار گرفتن در موقعیت های تازه با محیطی جدید و مواجه با کم و کاستی ها و چیزهای متفاوتی را که در مقصد جدیدتان دوست ندارید،شما را در مواجه با کاستی ها قدرتمند ت می سازد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گردشگری مارکوپولو

شرکت سفرهای مارکوپولو به عنوان اولین عمده فروش تور در ایران با اتکاء به تجارب فراوان و اشراف همه جانبه ای که به برنامه ریزی تور و معرفی جاذبه های توریستی ایران و بیش از چهل کشور در سراسر جهان را دارد، اقدام به تدارک تورهای متعدد و متنوع با توجه به نیاز جامعه می کند. هدف مارکوپولو مطالعه، برنامه ریزی، اجرا و هدایت جذاب ترین تورهای فرهنگی، علمی، تفریحی، ورزشی و نمایشگاهی در داخل و خارج از کشور است. شرکت مارکوپولو در هر سال با اجرای دهها تور ورودی و بیش از یکصد تور خروجی در گستره پنج قاره طیف وسیعی از تورهای متنوع به اقصی نقاط جهان را تدارک می بیند. شرکت مارکوپولو رضایتمندی مشتری و توجه به استانداردهای بالای حرفه ای را از اصول اولیه فعالیتهای خود می داند توجه به جزئیات هر سفر، کنترل کیفیت خدمات در حمل و نقل های هوایی، زمینی و دریایی و مراکز اقامتی و توجه به فاکتورهای گوناگون تأثیر گذار در انواع سفرنامه ها باتوجه به شرایط خاص هر تور و مطالعه گزارشات سفرهای قبلی از مهمترین قسمت برنامه ریزی می باشد. برنامه سفر با دقت و بر اساس تجربه و عواملی نظیر ساعت باز شدن مکانهای مورد بازدید، فواصل اماکن با یکدیگر و ساعات تردد بین آن و امکان پذیرایی برنامه ریزی شده اند. بنابراین تورها بیش از آنچه در بروشور و سایت اینترنتی گفته شده ارائه می شوند. گاهی تغییر ساعت پرواز و یا عوامل پیش بینی نشده دیگری موجب تغییراتی در برنامه از پیش تنظیم شده می گردند که در چنین مواقعی مدیران تور مارکوپولو بهترین جایگزین موجود را انتخاب و ارائه می کند

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی