بیانیه فدراسیون جهانی وزنه برداری بعد از مثبت اعلام شدن دوپینگ

روسیه از حضور در المپیک محروم شد

کد: 1395050972905567

https://goo.gl/ieuV9x

، تهران , (اخبار رسمی): فدراسیون جهانی وزنه‌برداری اعلام کرد که ورزشکاران و داوران (افراد فنی رسمی) روسیه از شرکت در المپیک ریو 2016 محروم هستند.

روسیه از حضور در المپیک محروم شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ هیات رییسه فدراسیون جهانی وزنه برداری (جمعه 8 مرداد)تصمیمی را اتخاذ کرد که بر اساس آن از حضور ورزشکاران و داوران (افراد فنی رسمی) روسیه در بازیهای المپیک ریو ممانعت بعمل خواهد آمد .این حکم و تصمیم اتخاذ شده از هم اکنون لازم الاجرا است. فدراسیون جهانی وزنه‌برداری در سایت رسمی خود(iwf) تایید کرد که فدراسیون وزنه‌برداری روسیه و وزنه‌برداران این کشور قوانین و شرایط جهانی را رعایت نکرده‌اند و با بررسی نمونه‌های وزنه‌برداران این کشور و بررسی مجدد، محرومیت تمام اعضای تیم وزنه‌برداری روسیه در المپیک را تایید کردند.

همچنین در بیانیه فدراسیون جهانی آمده است؛ وزنه برداران روسی ، بارها یکپارچگی و اتحاد وزنه برداران جهان را خدشه دار کرده اند و بنابراین برای حفظ حرمت این مسابقات، همه این ورزشکاران روسی از المپیک ریو محروم شده اند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون وزنه‌برداری جمهوری اسلامی ایران(مخفف انگلیسی: IRIWF) یک مؤسسه عمومی غیردولتی و دارای شخصیت حقوقی در ایران است که امور مربوط به وزنه‌برداری در ایران را اداره می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش