اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051073535567

فقط روی برنامه خودم تمرکز دارم

مرادی: بود و نبود روس ها برایم فرقی ندارد

کد: 1395051073535567

https://goo.gl/PXHqAa

، تهران , (اخبار رسمی): وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم کشورمان درباره حذف وزنه برداران روسی از بازی های المپیک گفت: وزنه برداران تیم ملی روسیه همیشه دررقابتهای المپیک بهترین هستند ولی من به عدم حضور آنها اهمیت نمی دهم.

مرادی: بود و نبود روس ها برایم فرقی ندارد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ سهراب مرادی وزنه بردار رکورد دار دسته 94 کیلوگرم کشورمان در خصوص حذف تیم ملی وزنه برداری روسیه از بازی های المپیک2016 ریو تاکید کرد: روسیه مثل ما جزو کشورهای مطرح در رشته وزنه برداری است و قطعا عدم حضورش در رقابتهای المپیک روی سطح کیفی بازی ها تاثیرگذار است.اما من به این موضوع خیلی اهمیت نمی دهم.

وی ادامه داد: بود و نبود روس ها خیلی برای من مهم نیست.چون تمرکزم روی تمریناتم است و فقط به برنامه ریزی که دارم فکر می کنم.برای حضور و کسب افتخار در المپیک آماده ام و امیدوارم مزد زحمات شبانه روزی ام را در ریو با دشت مرغوبترین نشان المپیک کسب کنم.
سهراب مرادی که اهل شهرستان سده لنجان از استان اصفهان است در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر تنها وزنه بردار اصفهانی هستم که موفق به کسب مجوز حضور در بازی های المپیک شدم.امیدوارم با درخشش در ریو بتوانم برای اصفهانی های عزیز در المپیک کسب افتخار کرده و ورزش استان اصفهان را در این رویداد بزرگ سربلند کنم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون وزنه‌برداری جمهوری اسلامی ایران(مخفف انگلیسی: IRIWF) یک مؤسسه عمومی غیردولتی و دارای شخصیت حقوقی در ایران است که امور مربوط به وزنه‌برداری در ایران را اداره می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش