اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051073715428

با صدور اطلاعیه‌ای از سوی وزارت ورزش و جوانان

انتخابات فدراسیون کاراته برگزار نمی شود

کد: 1395051073715428

https://goo.gl/GS1Roq

، تهران , (اخبار رسمی): معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته فردا (دوشنبه) برگزار نخواهد شد.

انتخابات فدراسیون کاراته برگزار نمی شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان،  متن اطلاعیه معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای به شرح زیر است:

«نظر به اظهار نظر برخی نهادهای رسمی کشور مبنی بر وجود شائبه در تائید صلاحیت تعدادی از کاندیداهای ثبت نام شده در فدراسیون کاراته وضرورت تکمیل مراحل بازرسی و دریافت تایید کتبی صلاحیت ازسوی نهادهای ذیربط، اعلام می‌دارد مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته در روز 11 مردادماه برگزار نخواهد شد.

بدیهی است، پیگیری‌های لازم جهت اجرای دقیق فراینده انتخابات سالم و بدور از هرگونه شائبه از سوی وزارت ورزش و جوانان انجام و تاریخ جدید برگزاری مجمع اعلام خواهد شد.»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش