اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051174245428

در پی قهرمانی ایران در آسیا صورت گرفت

تقدیر وزارت ورزش از تیم ملی بسکتبال جوانان

کد: 1395051174245428

https://goo.gl/B8EMyu

، تهران , (اخبار رسمی): وزارت ورزش و جوانان در پیامی قهرمانی تیم ملی بسکتبال جوانان ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا و صعود به رقابتهای جهانی جوانان را به ملت ایران تبریک گفت.

وزارت ورزش به بازیکنان و کادرفنی تبریک گفت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، در پیامی وزارت قهرمانی تیم ملی بسکتبال جوانان ایران در بیست و چهارمین دوره رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا و راهیابی به مسابقات جهانی را به ملت ایران تبریک گفت.

در این پیام آمده است: قهرمانی سروقامتان جوان بسکتبال ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا که با اهتزاز پرچم مقدس کشورمان و طنین سرود ایران عزیز همراه بود ، شایسته تقدیر است و نوید بخش آینده ایی پرشکوه برای بسکتبال ایران با وجود چنین  پشتوانه های قوی است .

با تبریک مجدد به فدراسیون بسکتبال ،بازیکنان ،مربیان ،کادر فنی و سرپرستی همچنین دوستداران این رشته و جامعه بسکتبال  ،امیدواریم با عزم این سروقامتان در مسابقات جهانی شاهد موفقیت های آنها باشیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش