اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051778365567

سی و یکمین دوره بازی های المپیک تابستانی2016

رستمی و هاشمی آزمایش دوپینگ دادند

کد: 1395051778365567

http://goo.gl/KlOrWo

، تهران , (اخبار رسمی): افسران "وادا"( آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ) با حضور در محل اسکان ملی پوشان وزنه برداری ایران از کیانوش رستمی و علی هاشمی دو ملی پوش وزنه برداری آزمایش دوپینگ گرفتند.

رستمی و هاشمی آزمایش دوپینگ دادند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ تیم ملی وزنه برداری متشکل از سه وزنه بردار، سرمربی و ماساژور  صبح روز گذشته شنبه (16 مرداد) وارد دهکده بازی های المپیک ریو شدند که برهمین اساس افسران آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا) که از بدو  ورود ورزشکاران کشورهای مختلف در دهکده بازی های المپیک ریو کار نمونه گیری از آنها را آغاز کرده اند، با حضور در محل اسکان تیم ملی وزنه برداری ایران از ملی پوشان وزنه برداری ایران تست دوپینگ گرفتند.

 گفتنی است افسران "وادا" از کیانوش رستمی وزنه بردار دسته 85 کیلوگرم و دارنده مدال نقره المپیک 2012 لندن تست خون و ادار به عمل آوردند و همچنین از علی هاشمی وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم ایران نمونه ادرار گرفتند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون وزنه‌برداری جمهوری اسلامی ایران(مخفف انگلیسی: IRIWF) یک مؤسسه عمومی غیردولتی و دارای شخصیت حقوقی در ایران است که امور مربوط به وزنه‌برداری در ایران را اداره می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش