اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051778825428

پیام تبریک وزیر ورزش به مناسبت روز خبرنگار

کد: 1395051778825428

http://goo.gl/83MFAy

، تهران , (اخبار رسمی): وزیر ورزش و جوانان در پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبر، فرا رسیدن هفدهم مرداد روز خبرنگار را به جامعه بزرگ رسانه تبریک گفت.

پیام تبریک وزیر ورزش به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، متن پیام محمود گودرزی به شرح ذیل است :
 پیش از این ایمان داشتم و امروز که مسئولیت وزارت ورزش و جوانان را به عهده دارم، بیش از گذشته بر این باورم که جامعه ای رشد نمی کند، مگر با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی.
تجربه نزدیک به سه سال مدیریت در این وزارتخانه به ما می گوید رسانه های مستقل و غیروابسته اگر قوی باشند و در جای خود قرار بگیرند، برخلاف باور رایج میان برخی از مدیران، نه تنها تهدید نیستند که فرصتی مغتنمند برای پیشبرد اهداف هر مجموعه ای.
وزارت ورزش و جوانان در دولت تدبیر و امید تلاش کرده شفافیت ایجاد کند، تلاش کرده به شعارش در تحقق ورزش پاک و معرفتی وفادار باشد و امروز بیش از هر زمانی برای رسیدن به این اهداف که بی شک مورد تایید همگان است، خود را نیازمند حمایت رسانه ها می بیند. آن ها می توانند با انتقاد از روش های نادرست، با اصرار بر شفافیت به دور از جنجال و هیاهو و نیز با ارج نهادن به کسانی که همچنان به اصول و ارزش های اخلاقی پایبند و در نظرشان هدف وسیله را توجیه نمی کند، نقشی بی بدیل در بهبود امور ورزش و جوانان داشته باشند.
یاد شهدا و درگذشتگان عرصه خبر را گرامی می دارم و روز خبرنگار را به همه زحمت کشان این عرصه تبریک می گویم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش