اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051879165428

شهریان:

تیراندازی بانوان ایران قابلیت بالایی دارد

کد: 1395051879165428

http://goo.gl/QiaEgN

، تهران , (اخبار رسمی): معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: تیراندازی ایران قابلیت بالایی دارد و در آینده نزدیک می تواند بر روی سکو برود.

تیراندازی بانوان ایران قابلیت بالایی دارد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، رباب شهریان در مورد نتایج بانوان ایران در این دو روز گفت: المپیک بالاترین جایگاه مسابقات و کسب مدال در این بازیها بسیار سخت است. در تیراندازی همه تلاششان را کردند و ششمی الهه احمدی نتیجه بسیار خوبی است.
وی در ادامه افزود: بانوان ایرانی باید در رقابت های بین المللی بیشتری حضور داشته باشند تا در آینده صاحب مدال در این رشته شویم.
شهریان تاکید کرد: تیراندازی ایران این پتانسیل را دارد که در آینده ای نزدیک بر روی سکو برود و این امر مستلزم حضور در مسابقات بیشتر است.
وی تصریح کرد: حضور 9 ورزشکار بانوی ایران در المپیک ریو نشان می دهد ما می توانیم در آینده موفق باشیم. حضور زنان در این آوردگاه خود موفقیت است و نتایج بدست آمده نشان می دهد همه تلاش خود را برای کسب بهترین نتیجه انجام داده اند.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک 2016 از روز شنبه 16مردادماه در ریودوژانیرو برزیل آغاز شد.
کاروان ورزشی ایران با 64 ورزشکار در 14 رشته بوکس، پینگ پنگ، تیراندازی، تیر و کمان، قایقرانی، وزنه برداری، دوومیدانی، تکواندو، جودو، شمشیربازی، والیبال، کشتی آزاد و فرنگی، شنا و دوچرخه سواری در این دوره از بازیهای شرکت کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش