اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051879215428

مناف هاشمی:

فدراسیون ها شارژ مالی شده اند و آماده کمکیم

کد: 1395051879215428

http://goo.gl/JRM8jL

، تهران , (اخبار رسمی): معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه همه فدراسیون ها پیش از اعزام به ریودوژانیرو شارژ مالی شده اند، گفت: آمادگی کمک دوباره را داریم.

فدراسیون ها شارژ مالی شده اند و آماده کمکیم

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، سیدمناف هاشمی» که در سالن محل برگزاری مسابقات تیراندازی بازی های المپیک 2016 حضور یافته بود، تصریح کرد: به دلیل شلوغی مسیر پس از پایان مسابقه به سالن رسیدیم و از این مشکلات در المپیک ریو بارها اتفاق افتاده است.
وی در توضیح این موضوع به خبرنگاران گفت: به دلیل اتفاقی که برای یکی از هواپیماها در دبی رخ داد، پرواز ما از تهران به این شهر با سه ساعت تاخیر انجام شد. به همین دلیل پرواز دبی به سائوپائولو را از دست دادیم و 12 ساعت معطل شدیم و درنهایت به مراسم افتتاحیه نرسیدیم.
هاشمی در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون ها پیش از اعزام شارژ مالی شده اند، گفت: به جز فدراسیون والیبال که به منظور برپایی اردو زودتر به ریو آمده بود، سایر فدراسیون های المپیکی دو روز قبل از اعزام شارژ مالی شده اند.
معاون  وزیر  ورزش ادامه داد: بیش از 45 درصد بودجه فدراسیون ها را پرداخت کردیم؛ ضمن اینکه فدراسیون جانبازان و معلولین را هم فراموش نکرده و به آنها کمک کردیم تا فدراسیون های المپیکی دغدغه مالی نداشته باشند.
هاشمی درباره دلایل سفرش به ریو اظهار داشت: با دو هدف به برزیل آمدم. هدف اول حل مشکلات مالی احتمالی است. هر چند رییسان فدراسیون ها در این موضوع نقش دارند، اما در کنار آنها خواهیم بود.
وی با اشاره به اینکه دومین هدف وی این است که زیر ساخت ها و امکانات کشور برزیل را از نزدیک مشاهده کند، توضیح داد: بررسی ورزشگاه های محل برگزاری مسابقات مختلف می تواند به ما در بحث زیرساخت ها کمک کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش